Som v tom?

rocherre
10. okt 2018

Ahojte. Ak máte skúsenosti poprosím o radu. Asi týždeň po nechranenom styku mám slabé spinenie, ešte sa mi to predtým nestalo. Je mi trochu zle od žalúdka, ale inak nič. Môžem byť tehotná?

beky1813
10. okt 2018

Nie

tomikejt
10. okt 2018

Samozrejme ze môžeš, sprav si o týždeň test a zistíš.

klarissa25
10. okt 2018

jasné že môžeš

gabci_gabca
10. okt 2018

Samozrejme, že áno. Ak nepríde ms v normálnom čase treba urobiť test

rocherre
autor
10. okt 2018

Ďakujem. 🙂 s priateľom sa snažíme asi 4 mesiace a zatiaľ nič. Viem je to krátka doba, ale zamestná to cloveku mysel poriadne. Tak dám vedieť ako to dopadlo

22patricia22
10. okt 2018

tyzden je velmi kratka doba na to, aby si mohla zistit, ci si tehotna alebo nie

rocherre
autor
10. okt 2018

@22patricia22 viem ze je to krátka doba. Ale je mi nezvycajne zle a mám spinenie čo vôbec nemavam. No budem trpezlivá,a počkám

asia83
10. okt 2018

@rocherre Ja som mala týždeň po nechránenom styku slabé špinenie a bola som tehotná.

kikuska2494
10. okt 2018

Ahojte baby včera som tiež písala ale idem zas pridať nové info.. Včera večer som mala krče v podbrušku.. Dneska som bola na WC a zbadala som hnedý výtok do toho som dostala krče znova a zas bolesť krížov... Špinenie sa mi zdá trosku iné ako pred MS a je to skoro ešte mam 6 dní do MS a vždy ma aj štípe znútra keď mám dostať MS aj ta bolesť krížov je neobvyklá keďže ma nezvyknu bolieť takto krize pre MS.. Myslíte si že by tam mohol byt náznak tého?

mrva
12. okt 2018

@kikuska2494 viem, ze je to narocne, ake skus sa zamestnat inak ako pozorovanim sa, ci si, akebo nie si tehu. Nepi, nefajci, nedroguj a spravaj sa tak, ako by si bola tehu, aby si pripadnemu babatku neublizila. Ale nenechavaj si cez prsty pretekat mesiace zivota tym, ze ich zabijes pozorovanim sa a stresovanim o tehu. Ked to bude mat prist, tak to pride. Aj tak to nijako neurychlis. Akurat ten stres tebe a pripadnemu babatku moze ublizit. Takze pohoda a klidek. Uzivaj babie leto 😉

rocherre
autor
24. okt 2018

Tak som tu po dlhšej dobe. Bohužiaľ tehotná nie som, takže spinenie pripisujem obyčajným hormonalnym zmenám a žalúdočné problémy nie sú ž možného tehotenstva, ale z vírusu. :(( mám pocit že teraz keď sme sa s priateľom začali snažiť po 8 rokoch o bábätko, stále to kazí neaka infekcia alebo vírus. Tak len dávam vedieť ako som sľúbila.. Pekný den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre