Som v 3. mesiaci a bolel ma žalúdok

1sandricka1
14. máj 2020

Čaute baby som v 3 mesiaci tehotenstva toto bude prvé tak nemám skúsenosti stým co sa mi stalo 🙈zo začiatku tehotenstva som normálne vraciavala bývalo mi zle potom to prešlo a bolo ok ale včera som zjedla obed a asi o 10minut ma veľmi rozbolel žalúdok ale to bola brutálna bolesť tak som sa vyvracala ale žalúdok bol stále v kŕčoch bola to nepríjemná bolesť a veľmi ma pálil žalúdok nebola to kyselina.asi po 2hod ma to prešlo a hneď nato ma bolel spodok brucha a trvá to aj aj dnes ráno ale nemám žiadne e krvácanie mam ísť ku gynekológovi? Ci je všetko ok ? Ďakujem

lucijalucy
14. máj 2020

Pokiaľ nekrvácaš malo by byť všetko v poriadku. Podbruško a rôzne časti bruška bolia kvôli rozťahovaniu maternice. Tieto bolesti a bolesti podobné menštruačným Ťa zrejme budú sprevádzať celým tehotenstvom (telo sa prispôsobuje neustále). Všetko je v poriadku, na trávenie sem tam nejaký čajík vhodný pre tehotné. 🌷

1sandricka1
autor
14. máj 2020

@lucijalucy Ďakujem veľmi pekne 🙏 trošku som sa zľakla že prečo mám také bolesti v podbrušku

bagre
14. máj 2020

@1sandricka1 brucho ťa mohlo rozbolieť aj z toho čo sa dialo keďže to bola silná bolesť, vracala si a aj zo strachu ak si sa bála.. ostaň v kľude, podiétuj...

lucijalucy
14. máj 2020

@1sandricka1 nie je za čo, kľudne sa popozerať tu na fórach a diskusiách, je tu o tom napísané až až, ukľudní Ťa to. Časom si zvykneš na tie bolesti ak ich budeš mať, samozrejme čo je nové, to prekvapí a človek sa až zľakne. 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre