Som v 18. týždni a ešte necítim pohyby

lillyj7
27. apr 2020

Ahojte som tehotná 18 týždňov + 2 dni ..a ešte necitim pohyby mali ste to tiež tak ..neviem či sa toho mám obávať 😐😐😐🙄

iwkaa_97
27. apr 2020

@lillyj7 ja som tiez prvorodička 🙂 teraz už 30tt a pohyby s cítila až okolo 22tt 🙂

evinka3007
27. apr 2020

Nemusis sa vobec obavat ja som v 23tt zacala citit pohyby babatka 😊

rybka2014
27. apr 2020

@lillyj7 ahoj, hlavne pokoj 🍀verím, že je všetko v poriadku. Ja som moje obe baby cítila až niekedy po 20 tt. Ale úplne ta chápem, tiež som rovnako stresovala. Ja som si zaobstarala aj odposluch ❤️ A bola som kludnejsia. Držím palce 😊

helcanw
27. apr 2020

Ja som tiež prvorodicka, lekár mi hovorili, že skôr ako 20tt nemám čakať pohyby, ale ja som ich cítila už koncom 16tt - také jemne. Ak viac potom až v 18tt.

marikahor
27. apr 2020

U nás to bolo tiež skôr, okolo 16 tt a otecko okolo 20 tt. Teraz sme 16 dni pred cisárskym a už je to skôr bolestivé ako “veselé” 😓

lillyj7
autor
27. apr 2020

Velmi pekne vám ďakujem 🥰

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merien259
27. apr 2020

@lillyj7 ahoj ja čakám tretie a pohyby som začala cítiť až v 21tt takže kľud

mima172
28. apr 2020

@lillyj7 Ja som začala cítiť pohyby medzi 22-23tt.
Kde máš placentu? Vpredu alebo vzadu? Ja mám vpredu a bola som pripravená nato, že pohyby môžu prísť aj neskôr (moja gyn vravela, že kľudne aj v 24-25tt).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre