Som tehotná, alebo som len v strese?

mamp
23. máj 2013

Ahojte kočky, potrebovala by som poradiť, prípadne počuť vaše názory. S mojim nastávajúcim by sme si už trošku želali miminko. Zatiaľ sa snažíme asi len druhý mesiac a nič. Tento druhý mesiac sme sa pokúšali počas mojich plodných dní a v kútiku duše som čakala, že to vyjde. No menštruácia prišla v plánovanom čase. Bola ale zvláštna. Na rôznych diskusiách sa píše, že môže byť len veľmi slabunká a krátka z dôvodu uhniezdenia vajíčka. Mne to takto začínalo a už som sa veľmi tešila, ale tehotenský test vyšiel negatívne, no asi po troch dňoch sa menzes zosilnil a trval asi 4 dni. Nebol síce taký silný ako obvykle, ale predsa len bol (nebolo to len špinenie). Tak som sa zmierila s tým, že teda tento mesiac to nebude. Menštruácia však skončila a mňa začali pobolievať prsia a mám citlivé bradavky. Už to trvá asi cca 4dni. Zo začiatku som to cítila len niekedy počas dňa, potom bolo všetko normálne a napr. o 2-3 hodiny znova. Najviac som to cítila večer. No teraz cítim už počas celého dňa taký zvláštny pocit ako keby som mala tlaky v prsiach. Prosím, skúste mi poradiť čo mi to môže byť. Mám totiž aj pred štátnicami a vraj by to mohol byť aj stres, ale nepociťujem nijaký nátlak a všetko beriem v pohode, nenervujem sa a fungujem tak ako doteraz 🙂

soldi
23. máj 2013

@mamp prilis sa pozorujes 😉
ak si myslis, ze si tehotna, urob test. jeho spolahlivost je 99,5% 14 dni po styku. drzim palce na statnice 🙂

nice202
23. máj 2013

test test test! a ked nie, tak doktor!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre