Som tehotná, alebo si len namýšľam?

vanessa468
13. sep 2017

Ahojte, mám 16 rokov. Som totalne v strese. Myslim si ze som v tom. Uz tu takych prispevkov bolo vela ale nikde som nenasla to co potrebujem. Mam vela priznakov. Bolave prsia, zvacsilo sa mi brucho, mam hnedy zapachajuci vytok uz 3 den. Mala som ho po piti alkoholu alebo pri namahe ale teraz po dvoch dnoch ho mam len tak. Mam velmi nepravidelne kramy. Mala som kramy asi 2 tyzdne. Ked mi uz skoro skoncili mala som pohlavny styk. Prvy sex trval asi 2 minuty potom som ho dorobila ustami. Vycural sa a o 4 hodiny sme mali sex zase. Tiez 2 minuty a potom vytiahol a hned sa urobil. V ten den som uz kramy nemala. O den som dostala kramy. Trvali 2 dni. Uz od 2 dna od sexu sa mi zda ze je nieco zle. Sex sme mali 26.8. Test som si robila o tyzden. Negativny. Dalsi som si robila 12.9 cize vcera. Negativny. Teraz mam silny hnedy vytok a padaju zo mna jakeby hnede odrobinky alebo co. Zle mi neni a normalne jem. Mozem byt v tom ? Prosim pomozte

nikusiak9
13. sep 2017

Nie to mas predmenstruacne krvacanie alebo hormonalnu poruchu

katusikkk
13. sep 2017

Najprv miluj studovanie,potom studuj milovanie.😲
Matka zem.Ja som v tvojom veku nevedela naco ju mam.😵
Teraz sa pekne chod ucit 😲

hivanik
13. sep 2017

@vanessa468 ...trosku som pooguglila - takze pricin moze byt vela- tehotenstvo, predmenstruacny syndrom, mykoza atd. atd..... Takze sup k lekarovi, a ak vediet v tomto veku sexualny zivot tak duplom.

marlenka222
13. sep 2017

A ty dievca zlate 16rocne nemas lekara? Sup sup objednat. Vcera bolo neskoro

vanessa468
autor
13. sep 2017

To bol moj prvy pohlavny styk. S priatelom s ktorym som uz rok. Myslim ze su dievcata ktore to robia od 14 15 s hocikym. Bojim sa ist ku svojej gynekologicke lebo sa bojim ze to povie mame (mame spolocnu gynekologicku)

vanessa468
autor
13. sep 2017

@marlenka222 ako neskoro ? @hivanik je pravda ze mam trochu problemy s kramami..uz od 13 som mala brat tabletky lebo som krvacala velmi nepravidelne

katusikkk
13. sep 2017

@vanessa468
Mozes ist k hocijakej gynekologicke a mama sa nema ako dozvediet.Je to lekarske tajomstvo.Ked mame nevadi,ze mas frajera v 16,tak musi vediet ze roztahujes nozicky a nehrajete pexeso.
A s tym alkoholom,no teda mas sa s cim chvalit v tvojom veku.

hivanik
13. sep 2017

@vanessa468 ...tak jej povedz ze mas vytok a ides k lekarke....a ked by si aj bola tehotna tak raz sa to musi dozvediet....a treba sa chranit aspon prezervativom..😉

vanessa468
autor
13. sep 2017

@hivanik Nemozem sa to dozvediet radsej pri tehotenskom teste v pohodli domova ? Nemyslite si ze kebyze som tak by som tam mala aspon slabulinku ciarku? Po 18 dnoch. Alebo su tie testy vazne take nekvalitne. Tak mama o frajerovi nevie.

hivanik
13. sep 2017

@vanessa468 ...pises ze mas silny hnedy vytok...uz len to stoji za navstevu lekara...ak nemas ine tazkosti ako palenie alebo svrbenie tak par dni by som pockala ale ak mas aj ine tazkosti tak by som na tvojom mieste isla...

lia23
13. sep 2017

Nie, nie si zrejme tehotna, mas len rozhadzane hormony. Pri najblizsej prilazitosti by si sa mala chranit, ak sa s tebou tvoja matka na tuto temu nerozpravala. Vies sa postarat o dieta? Si/ste financne zabezpeceni?Si schopna zobrat na seba zodpvoednost, ktora prichadza spolu s dietatom?????Ak si si odpovedala apson na jednu otazku NIE tak by si mala zamysliet nad tym, ci nie je na mieste sa aspon chranit urcitou formou antikoncepcie.

xxxxxnnnnn
13. sep 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

vanessa468
autor
13. sep 2017

@lia23 to bol skratovy moment. Hned v tej chvili som to lutovala. Rozmyslala som ze pojdem ku gyn po antikoncepciu ale potom som zacala riesit tie priznaky

ada309
13. sep 2017

@vanessa468 chod ku gynekologovi... pravdepodobne tehotna nie si,ale mozes byt chora(mat mykozu,infekciu,zapal... atd).. a ked uz tam budes,daj si predpisat HAK...

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1anonym9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1anonym9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkaadamko
14. sep 2017

@1anonym9 no princezné sa stratili už dávno, už máme iný režim 🙂 trochu silné slová, keďže nepoznáš ani jej frajera a nazveš ho dementom a imbecilom a ju slapkou a ku... to keď raz príde za tebou tvoje 16-ročná dcéra a zdôverí sa ti, že má frajera a mali sex, tiež jej takto pekne povieš?

@vanessa468 tebe jednoznačne poradím ísť na gynku, už len preto, že máš zjavne nejaký zdravotný problém a začínaš so sexom. A mame by som o frajerovi určite povedala, myslím, že rok s niekým chodiť, aby to rodičia nevedeli, to je dosť divné.

1anonym9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkaadamko
14. sep 2017

@1anonym9 podľa písania, si chlap so ženským profilom. S tebou už nemám viac o čom písať. Každý rodič si pozná deti, aké sú, ako im dôveruje a podľa toho sa snáď riadi.

1anonym9
14. sep 2017

@svetkaadamko no to je teda dobry postreh ked pisem "by som bol" ale neviem preco mam zensky asi som zle odklikol pri registracii...

Ale netrep, nie každy rodič si pozna svoje deti, ved to sam vidim, rodicia si myslia ze maju doma slusnu dceru ale ona pritom s prepacenim fajci...na wc na diskoteke a chlasta viac ako chlap. Potom ked ma 20 tak uz 4 rocne decko na krku a samozrejme sama lebo neschopny blb ju nehal. Smutne ale je to pravda...

kiara3
14. sep 2017

@svetkaadamko je to tak....píše to chlap a ak ma domá dcéry ma sa na čo tešiť...Lebo ak si myslí že ma doma princezne tak je na omyle...

kiara3
14. sep 2017

@svetkaadamko chcela by som vedieť čo by napísal keby tento príspevok napísal mladý chlapec...ešte by ho podporil aký je frajer v takom veku nie!!?

bona_dea
14. sep 2017

@katusikkk to je ovšem smutný príbeh, že si v 16tich nevedela, na čo ju máš, to by som povedala, že niekto niečo zanedbal v tvojom prípade...
bože, keby si aspoň nekecala, pohlavne mládež dozrie skôr než v 16tich, aj ty si už určite skôr vedela, na čo ju máš

1anonym9
14. sep 2017

@kiara3 stacilo by uplne nepustat 15 rocne dceri do noci niekam na diskoteku. Neviem co to je za sprosty zvyk dnesnych pseudorodicov. Mne by len raz toto dcera urobila ze by bola niekde s frajerom do noci a pride ozrata domov. Tomu jej chalanovy by som hned zarazil frnak do krku. Len tu nezacnite ze deti netreba moc obmedzovat lebo bude este horsie a podobne somariny. Sused ma 4 dcery, kazda jedna sa uci na gymnaziu/na vysokej, vzdy slusne zdravia, mile a nic take ako diskoteky a chlast u nich neexistuje pretoze su slusna rodina a nie tam ostatne ze 20 rokov a 7 frajerov za sebou...

svetkaadamko
14. sep 2017

@1anonym9 nemám slov k tvojím inteligentným príspevkom

@kiara3 presne, takéto názory mám najradšej. Hneď niekoho pod čiernu zem zvoziť, pooznačovať "krásnymi" nadávkami a som geroj. Och

svetkaadamko
14. sep 2017

@1anonym9 že "sused má 4 dcéry a slušne sa zdravia a bla bla..." a ty zjavne deti nemáš, inak by si písal

kiara3
14. sep 2017

@1anonym9 ja nehovorím že netreba mať deti pod kontrolou....ale ako ty môžeš vedieť či tie dievčatá nemajú potajomky frajerov ako to píše toto dievča lebo sa bojí svojich rodičov...Hm...A nemôže ani vedieť či toto dievča co sem napísalo príspevok nevie slušne odzdavit....A možno tiež chodí na gymnazium...

nuci616
14. sep 2017

Teraz je to bohužiaľ úplne inak ako to bolo kedysi. Decká dospievajú skôr, teda aspoň si myslia, že dospeli, no po takýchto článkoch je to asi ťažko😠

kiara3
14. sep 2017

👍zdieľam tvoj názor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre