Som tehotná, ale mi stagnuje menzes?

dyzerka
16. nov 2022

Ahojte,
dnešným dňom mi MS mešká 3 deň, s partnerom mávame pohlavný styk bez ochrany už zhruba 2 mesiace, s menštruáciou som v puberte mala problémy a nemavala som ju pravidelnú, ale posledné 3-4 mesiace mi chodí na čas presne na deň, neviem či som mohla mat posunutú ovulaciu alebo nie ale napriek tomu sme mali styk aj cez “predpokladanu” ovulaciu podľa aplikácie (áno viem že to nemusí byt istota, preto píšem predpokladanú), ale mali sme ho aj pár krát potom v nejakom rozmedzí 2-3 dni, príznaky nejaké extra nemám väčšinou ma len pobolievaju prsia čo sa mi nedeje ani pred MS, som stále hladná a unavená a prvé dni som chodila stále či už na malú tak aj na veľkú ale mám momentálne zapchu.
Testy som robila 2.
Prvý bol digitálny a to prvy deň vynechania a negatívny
druhý bol dnes klasicky a taktiež negatívny
Je tam nejaká šanca že môžem byt tehotná alebo len proste sa moja MS rozhodla stagnovať ?
Nič si nedomýšľam ani sa nestresujem keby to prišlo tak to berieme úplne ok
ďakujem za rady a prepáčte za taký dlhy text 😄

nika11103
16. nov 2022

Ja si myslím že nie , lebo ak by toto všetko boli priznaky spojené s tehotenstvom , tak hcg by už podľa mna bolo dosť vysoké na to , aby sa aspoň na paličkovom citlivom teste ukázalo. Ale ženské telo je samé prekvapenie , skus ešte o dva dni testnut 🙂 mne keď meškávala mrcha tak mi vždy kázal žensky prísť až po dvoch týždňoch meškania a pichol agolutin . Uvidis

dyzerka
autor
17. nov 2022

@nika11103 ďakujem za odpoved, pýtam sa a informujem lebo som momentálne v zahraničí a neviem ako to tu funguje s gynekológom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre