Som tehotná?

2. sep 2024

Ahojte baby, 05.07. Sme mali nechránený sex. Potom som 25.07. Normálne dostala menštruáciu. Ďalšiu menštruáciu som mala dostať 23.08. ale tá už neprišla.. teraz mi mešká 10 dni. Robila som si dva paličkove testy, pred 5 dnami, a tie mi ukázali negatívne. Dnes som si robila dva digitálne testy Clearblue a tie mi ukázali pozitívne 1-2. Som zúfalá a neviem teda čo je pravda.

koniarova
2. sep 2024

Od 5.7. by ti koľajnice oči vyrazili.

anjelicek26
2. sep 2024

Ak si tehotná, tak zo sexu tento mesiac..

janai1
2. sep 2024

od 5.7. si nemala sex?

autor
2. sep 2024

@anjelicek26 tento mesiac to vôbec do úvahy nepripadá. Tak ja už neviem.

marhulka13
2. sep 2024

Mam pocit, ze týmto digitálnym testom nejak svihlo, lebo skoro každému ukazuje 1-2. Neviem, či nejaka chybná sarza, lebo ja som na ne nikdy nedala dopustit

anjelicek26
2. sep 2024

Takže si 8-14 dni dozadu nemala vôbec sex.. vôbec? Lebo dva chybne testy sú blbosť podla mňa.. a 1-2 ukazuje úplne na začiatku ešte skôr ako mešká MS

lienka.7
2. sep 2024

Sa objednaj k doktorovi, nech spraví sono a vezme krv. Ale ak by si bola tehotná, tak mas koľajnice také, že po nich prefrci TGV ako nič 😁

sense
2. sep 2024

Ak si 10-14dni dozadu nemala sex tak ti mešká z iného dôvodu. Počkaj pár dní a keď nepríde tak ako k lekárovi

autor
2. sep 2024

@janai1 mala ale nie nechránený

autor
2. sep 2024

@lienka.7 rada by som ale doktorka má voľne až za 2 týždne. Objednam sa to je jasne len mám nervy z toho a chcela som názor aj iných. Vôbec neviem čo sú “koľajnice” 🤣

andrea78
2. sep 2024

@autorka zo sexu 5.7. absolutne nie je mozne, aby ukazali digitalne pozitivitu 1-2. A dva digi chybne by boli tazko. Takze ak si vobec tehotna, bude to z augusta, 1-2 je najrannejsie stadium. Digi pri otehotneni z 5.7., co je v podstate zaciatok jula by ukazoval udaj 3+, nie 1-2

anjelicek26
2. sep 2024

Tak každý chraneny je aj tak riziko no.. nič nie je 100 percentne... sprav si prosím ešte palickovy obycajny test,ideal slniecko alebo mamatest

autor
2. sep 2024

@anjelicek26 paličkovy pepino teraz negatívny, no ja som mimo teda čo sa deje

autor
2. sep 2024

Pardon prúžkovy nie paličkový teda ak to je rozdiel

lienka.7
2. sep 2024

@autorka "kolajnice" sú slangovo 2 čiarky... nenahanas duchov ako ine tu 😉

lucinkaaaa109
3. sep 2024

Digi ukazujú chybne, mne 3 digi testy u kázala 1-2 a všetky ostatné testy boli negatívne. Aj krv bola negatívna. Teraz veľmi veľa žien píše že ukazuju každému 1-2 .

zzzza
5. sep 2024

@marhulka13 skoda ze tak blbnu

zzzza
5. sep 2024

@lucinkaaaa109 vážne?

okm221
5. sep 2024

@zzzza ano aktuálne je chybna sarza na trhu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre