Som tehotná?

sandricaaa
27. aug 2024

Ahojte kocky napíšem vám moju skúsenosť možno to mal niekto podobne.
Posledná ms 24.7.
16.8. som mala na testoch ducha, začali mi príznaky ako bolesti bradaviek atd.. Ktorý zmizol A 19.8. som si našla malú zrazeninku vo veľkosti kôstky od hrozna. Tam prestali aj bolesti. Myslela som, že ide o biochemicke.
Ms som mala dostať 22.8. No neprisla, bolesti podbruska aj pŕs mám už zopár dni, no ms nikde. Dnes na obed som si robila test a je tam zas duch. Robila som pepino, mamatest a intime test. Všade duch. Škoda, že som to nerobila z ranného mocu. Pockam do zajtra a pojdem na krv. Ni máte niekto podobnú skusenost?
Preco som mala ducha už 16? A bolo zo viac testov a duch bol všade . 🙈

anjelicek26
27. aug 2024

Možno máš prirodzene vyššie hcg? Mne to robila cysta, ale je to aj znak príliš skorého prechodu ci rakoviny vaječníkov. Prosím toto neber vážne ze máš nejaký vážny problém,ale chod proste na krv na určenie výšky hcg a od toho začni s lekárom riesit. Ta čiarka tam je všade, ale tie termíny nesedia.

ullala
27. aug 2024

Mozes byt tehotna. Vies kedy si mala ovulaciu?

sandricaaa
autor
27. aug 2024

@anjelicek26 idem rovno zajtra na krv, aby som si bola ista. No mne to tiez celé nesedí tak som z toho už úplne zmätená. Bola som mesiac dozadu na veľkej kontrole, steroch atd a bolo všetko v poriadku. Tak hadam to bude aj teraz

sandricaaa
autor
27. aug 2024

@ullala neviem presne kedy.. ako podľa appky 8.8. No či to tak realne bolo neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre