Som tehotná?

22. júl 2024

Ahojte
Stalo sa Vám niečo podobné alebo máte skúsenosti?
S manželom sa snažíme o babatko,menštruáciu som mala dostať 12.7. ale dostala som až 14.7 s tým že mi vôbec netiekla krv ale niečo v hnedej farbe,skončili mi po 3 dňoch aj to štýlom že jeden deň som mala toho viac do červeno hnedej farby,druhý ani len bodka absolutne nič a tretí zase niečo viac do červenej než hnedej farby.Bolesti klasické ako keď mám dostať menšt.Odvtedy ani len náznak..Bežne mávam 4-6 dní.Skúsila som tehotenské testy min.tyzden piatok a dnes a oba sú negatívne.Dosť ma bolí brucho ako pri pms,nafúknutá som,preháňa ma zo všetkého,Môžem byť tehotná ak mi test ukazuje len že je negatívny a do toho dostať ešte aj menštruaciu?V stredu idem k dr.kvôli tej divnej menštruácii nech ma vyšetrí, lebo každy mesiac mam tak ako mi aj vychádza a aj jasne červenu krv ale toto bolo také zvláštne
Ďakujem

sandokanka36
22. júl 2024

tehotna mozes byt aj ked ti test ukazuje ze je negativny. aky si si robila? aj si opakovala viac dni po sebe? u dr. by som si pytala odber krvi.

autor
22. júl 2024

@sandokanka36 ano len dva testy som si robila v priebehu par dni ale oba negativne..skusim opisat situaciu aj doktorke a uvidime co povie resp.co zisti..Len som bola zvedava ci to niektora takto mala

banderaska29
22. júl 2024

nebola si chora v poslednej dobe ? nebrala si antibiotiká ? nemala si stresové obdobie ? lebo úprimne, ja to na tehotenstvo nevidím, skôr možno nejaký hormonálny výkyv. najlepšie bude, keď ti zoberú krv. to je jediná istota 🙂

autor
22. júl 2024

@banderaska29 nie ani chora ani prechladnuta,lieky ziadne takze tiez to
vidim na tu krv

sandokanka36
29. júl 2024

tak som zvedava na odpoved drzim palce kazdopadne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre