Som tehotná?

daloma4
6. mar 2024

Dobrý večer, chcem sa opýtať, včera 11DC vyšla druha čiarka na teste a dnes 12DC prúžkovy test pozit z ranného moču, no zdá sa mi bledsi... Nedalo mi to, doma som mala dig, ktorý som si chcela spraviť až neskoršie, no podľahla som. Ten teda ukázal 1-2 aj keď to nebol prvý moc ale uz som jedla pila..
Ja len ze, ci vy ste mali tak a vyšlo vám na konci cesty bábätko, alebo to skončilo zle. Ďakujem 💝

janai1
6. mar 2024

na tom 11 DC ani čiarku nevidím 😂
Takže kľud a držím palce 🍀

zojanka
6. mar 2024

@daloma4 kedy ti začala posledná menštruácia? Pred 12timi dňami? Prišla načas, krvácanie bolo normálne ako aj inokedy? Lebo pozitívny test 12deň cyklu je dosť neobvyklý. A zasa ak by to bolo tehotenstvo z predchádzajúceho cyklu tak je veľmi slabý test.

bababibi
6. mar 2024

Ja vidím na oboch čiarky, vyzera to nádeje drzim palce ❤️🙏

evka52
6. mar 2024

@zojanka ona možno myslí 12 dní po ovulácii či?

daloma4
autor
6. mar 2024

@zojanka Hops pardon prepac, cakam prve babetko dlho sa snazime s manzelom a z tehu testov som trosku paf prepac… Avsak na fotkach som oznacila « DC » namiesto « DPO » cize prvy test je 11 dni dpo a tie dva dalsie 12dpo🙏🙏🙏

zojanka
6. mar 2024

@daloma4 aha, tak potom to vyzerá veľmi sľubne a držím palce

daloma4
autor
6. mar 2024

@zojanka Moja hadam by si mala pravdu slzy m stekaju od radosti neviem ci sa moze tesit kazdopadne dam vediet🙏🙏

anjelicek26
6. mar 2024

Vyzerá to nadejne, ale ešte opatrnne tešiť pred vynechanim MS...je to všetko ešte krehké šťastie.

sejbipi
6. mar 2024

12dc je už krásna čiarka. Potichúčky by som sa tešila a dúfala, že nepríde ms

daloma4
autor
7. mar 2024

Ahojte, žienky ja som ešte zabudla ze ovu som mala na 13dc a ms mávam jeden mesiac 26dnovy druhý 29, ptm zas 27... Takže neviem kedy presne mam mat ms. A chcela som sa tým opýtať, ta lutealna fáza musí byť vždy 14 dní, ci môže byt aj menej podľa cyklu?
Dnes robený test 13dpo neviem nejaký slabý zas.... 🥲

pet888
7. mar 2024

@daloma4 mne pride silnejsi,tak to vyzera dobre

daloma4
autor
7. mar 2024

@pet888 Dakujem ti za tvoju odpoved🙏🙏A vedela by si prosim ta mi poradit ohladne tej lutealnej fazy? ja som nejak zo vsetkeho paf😰 Vopred Vam dakujem

pet888
7. mar 2024

@daloma4 kazda zena ma povacsine rovnaku dlzku svojej lutealnej fazy,casto to byva prave 14 dni,ale moze byt aj kratsie,aj dlhsie,to zena zisti,ked si meria bazalnu teplotu.Drzim palce,nech zajtra testik zas stmavne!🙏🏻❤️

daloma4
autor
8. mar 2024

@daloma4 Ahojte zienky moje, pridavam foto z dnesneho rana 14dpo🙏 Vyzera to nadejne? Lebo po x biochelickych sa obavam…. vopred dakujem

anabela113
9. mar 2024

@daloma4 je to tam 🥺🥰gratulujem

daloma4
autor
12. mar 2024

Žienky dr som volala dal ma až na apríl tak som išla po svojom na odber mam 1171,6 hcg mali ste tak? Nebudu tam dve? 😅

evka52
12. mar 2024

@daloma4 Koľko dní ste teda teraz po meškaní ms? 🙂

daloma4
autor
12. mar 2024

@evka52 dnes je to 6 den po meskani

pet888
12. mar 2024

@daloma4 super,nech to pekne narasta☺️a ci budu dve neviem,ale vsak coskoro uvidis na sone🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre