Som tehotná?

bleblee19
29. jan 2024

Ahojte baby som trochu nervózna lebo neviem, čo si mám myslieť. Už 5‐ty deň mi meškajú, cez víkend som si robila testy vlastne v sobotu aj v nedeľu a oby dva mi ukázali 2 čiarky nepociťujem skoro žiadne zmeny len mám stále pocit ako by som mala dostať menštruáciu ( bolesť v podbrušku) sem tam mám pocit ako by mi kyselina stúpala do hrdla. Posledné dni mám aj riedku stolicu ale inak som úplne ako predtým. Som nervózna lebo neviem čo si mám o tom myslieť, či som či nie som. Čo si o tom myslíte? Za všetky rady vopred ďakujem.

domcavesel
29. jan 2024

@bleblee19 určite si 😊

motylik21
29. jan 2024

si 🙂

viestta
29. jan 2024

Dve ciarky maju vacsiu vypovednu hodnotu ako vsetky pritomne aj nepritomne priznaky a subjektivne pocity

natalka13
29. jan 2024

Precitaj si navod k testu.

bimbina
29. jan 2024

🎉

januska12323
29. jan 2024

Ešte aké príznaky chceš mať? Si tehotná

nelca0510
29. jan 2024

@natalka13 to je too much :D ten väčšina žien na MK hneď vyhadzuje do smeti

dianka3
29. jan 2024

@bleblee19 🤦‍♀️🤦🤌🤌 a v návode píšu čo?

bleblee19
autor
29. jan 2024

V návode sa môže písať hoc čo. Počula som, viacero vecí o týchto testoch preto som zmetená. Už mi bolo povedané, že mi môže ukázať 2 paličky a nemusí to byť práve tehotenstvo. Ak by som verila návodu tak sa nepýtam tu logicky...

nikool701
29. jan 2024

@bleblee19 test je krasne citatelny. Zalezi, kedy ste si tu druhu ciarku nasli. Ak do par minut ,tehotna ste. Priznaky ktore opisujete, su uplne normalne na zaciatku tehotenstva.

dianka3
29. jan 2024

@bleblee19 To by spadalo do úvahy keď by si sexuálne nežila prípadne brala antiku, lenže pokiaľ máš nechránený sex tak čo iné ti chodí behá po rozume a znervózňuje ťa ?

nikool701
29. jan 2024

@dianka3 ale no, zas netahajme antiku. Ak by ju aj brala, test, teda jeho vysledok by v tomto pripade nemal ziadnu vypovednu lehotu alebo co? Antika je vo vela pripadoch v porovnani s prerusovanou sulozou to iste.To uz väcsia ochrana je ten kondom.

natalka13
30. jan 2024

@nikool701 "Antika je vo vela pripadoch v porovnani s prerusovanou sulozou to iste"
To mas odkial tuto statistiku?

marticka92
30. jan 2024

@bleblee19 naco ste ich potom kupovala.ked ste pocula viacero veci na tieto testy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

maryetta
30. jan 2024

Je potom od teba sympaticke ze veris cudzim zenam a vysledku nie. Resp ani navodu.
Toto je jasne viditelna ciarka. Ziaden duch.
Takze ano si tehotna aj s priznakmi. Bolest podbruska. Meskajuca ms. Kyselina….

h2
30. jan 2024

@bleblee19 Menštruácia ti mešká 5 dní, dva testy za sebou ukázali pozitivitu, ale ty im neveríš??? Tak načo si si ich robila? Jasné, že si tehotná. Aké iné príznaky by si ešte chcela?

nikool701
30. jan 2024

@natalka13 Ja nepisem o statistike ale o pravdepodobnosti. Gynekolog ti odppruci antiku kadehaku, lebo ma z toho zisk. Ale bavme sa logicky, kolkym ta antika zlyhala? A kolke mali prerusovanu suloz a funguju aj 20.rokov tak a ziadne tehotenstvo.
Nie od veci sa robia odbery na hormony, ked lekar ide antiku predpisovat. Teda si vezmi, ze beres antiku, a zrazu sa pridruzi nejaka diagnoza o ktorej netusis a antika straca svoj ucinok.

31atal31
14. júl 2024

@bleblee19 pravdepodobne si.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre