Som tehotná?

motylik02
19. jún 2023

Dobrý deň, chcem sa opýtať či už ste sa niektorá s tymto stretli, pripadne mali podobnú situáciu.
Menstruacia mi posledný asi polrok nejak zvykne meskavat ale z toho si nič nerobím. Tento krát sme mali ísť s priateľom na dovolenku 30.5. A vychádzal mi menzes tak som si vzala Norethisteron . Brala som ich asi 7-8dni. Počas toho sme mali s priateľom nechránený styk. Keď teda končila dovolenka o 2 dni nato mi došiel menzes. Trval asi 6 dni. Už mám týždeň po menštruácii a zrazu sa objavil akýsi ruzovy výtok, bolest v podbrušku a mierne závrate. Netusim čo to môže byt preto sa vás pýtam či je možné že som tehotná ?
Ďakujem za vaše rady a skúsenosti 🙂

pininka1
19. jún 2023

@motylik02 tabletky ti rozhádzané cyklus, pre istotu si urob test, ale podľa mňa tehotná nie si

manushka
19. jún 2023

Určite nie si tehotná keďže menzes bol a Norethisteron blokuje ovuláciu..

janetinka27
20. jún 2023

@motylik02 ahoj, krvacanie po norethisterone sa dostavilo, brala by som to ako hotovu vec. podla mna tehotna nie si, ruzove stopy mozu byt nasledky uzivania hormonov a mierne ovplyvneny cyklus. v cykle si ho zacala uzivat zrejme az po ovulacii, ale tazko povedat, pretoze pises, ze nemas uplne pravidelne cykly a navyse su predlzene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre