Som tehotná?

dakujemzaodpovede
15. apr 2023

Zdravím vás babenky posledný menzes mi začal 26.3.2023 a trval 6 dní… plodne dni som mala od od 5.4-11.4 ovulaciu som mala 10.4…
8.4.23 som mala nechránený pohlavný styk
Začala som pozorovať zvýšenú teplotu väčšie bolestíve akoby ťažké prsia, divný pocit v podbrušku a biely vytok niekoľko dní..som strašne plačlivá posledné 2-3dni ma vie k plaču dostať každá maličkosť a mrchu očakávam až o 9 dní… na internete som čítala že prvý týždeň sa to už môže prejaviť no ja si myslím že je to dosť skoro na to aby to bolo tehotenstvo a preto sa začínam aj trochu obávať že čo sa deje.. po víkende plánujem ísť na gyndu len ma zatiaľ zožiera pocit že neviem čo to môže byť ak ste sa niekto stretli s niečím podobným budem rada za každú reakciu ďakujem vám.

matullienka
15. apr 2023

@dakujemzaodpovede dnes je 15.4. takže ešte určite nemáš tehotenské príznaky, to čo ti je vôbec nemusí mať súvis s tehotenstvom.

emma2782
15. apr 2023

Tehotenské príznaky sa prejavujú až keď sa začne tvoriť hcg, vtedy už aj test ukáže slabú čiarku.
Ovuláciu si mala 10.04 a dnes je 15.04.
Ešte je len na ceste 😁
Ale zvyšuje sa či už pred menštruáciou alebo v tehotenstve progesterón, čo môže spôsobiť tiež takéto stavy.

sajmonka_1216
15. apr 2023

@dakujemzaodpovede po ovulácii je normálne teplota vyššie, ide o to, či sa udrží alebo pred ms klesne

kitycat
15. apr 2023

@dakujemzaodpovede vsetko je to sposobene tum, ze sa pozorujes.

Kolko tem este zalozis?

kitycat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre