Som tehotná?

janchaa
31. dec 2013

Ahojte chcem sa opýtať či je možné že sa nám s priateľom zadarilo. 12.12 som mala menštruáciu. Mám pravidelny cyklus 28 dní. 22,24,27 a 29 sme mali s priateľom nechránený styk. Ovuláciu si už dlhšie sledujem. A práve tie dni som mala pravde podobne plodné dni podla hlienu. Občas ma pichne v podbrušku a dnes ma žačali boliet prsia. Asi tak tri dni dozadu mám nafuknuté brucho a divný pocit v žaludku. Kedy si možem urobiť test, alebo mam radcej počkať. Ďakujem za odpovede.

linda20111
31. dec 2013

@janchaa ahoj, ja z vlastnej skusenosti odporucam nerobit test priliz skoro aby si nebola sklamana z negativneho vysledku hoci uz tehotna mozes byt. Staci urobit test vtedy, ked ti bude niekolko dni meskat menzes. Zadarit sa mohlo, zelam ti aby to tak bolo 🙂

luciannka83
31. dec 2013

@janchaa ja tiež netrpezlivo čakám. 27.12 som mala ovuláciu a 2 dni pred ňou sme sa snažili. Robila som si test ale ešte nie je nič vidieť. Tiež som netrpezlivá a odrátavam dni, kedy by mi už mohlo ukázať tehotenstvo. Vraj 5 deň od oplodnenia by z ranného moču už malo ukázať. Držím ti paľuchy. Daj potom vedieť ako si dopadla.

milota164
31. dec 2013

test si mozes urobit hocikedy 🙂 ale podla mna to ma zmysel az ked ti bude tak tyzden meskat menzes.A ani k dr. by som sa velmi neponahlala ak nebudes mat ziadne problemy. Drzim palceky

xenicka13
1. jan 2014

na troch kralov by tam mohli byt dve ciarky, ak sa podarilo 😉

janchaa
autor
1. jan 2014

Ahojte, ďakujem že ste mi napisali. Ja skúsim byť trpezlivá a počkám až do 9.1. Ten deň by mi mala prísť ako to tu hovoríte mrška. Lucka držím tiež palce nech sa podarí. Bolo by to krásne. Dievčatá prajem Vám pekný Nový rok.

leren1
1. jan 2014

@janchaa ahoj,ja som na tom tak isto,eete aj styk sme mali aj mrsku som mala presne ako ty.8.1. By mala prist mrcha (dufam,ze nepride) .styri dni ma boli brucho,krize,prsia,a zaludok tiez na vode.brucho ma boli ako by uz mrcha mala prist.tak uvidime ci sa zadarilo,drzim ti palce 🙂

janchaa
autor
1. jan 2014

Leren1 priateľ mi povedal na to že keď mám divný žaludok že som sa prejedla vianočných dobrôt.

zutyka
1. jan 2014

no keď ťa začali bolieť prsia, myslím, že si určite už tehotná, kľudne si urob test 😀

sisawalter
1. jan 2014

Mna podbrusko vobec nebolelo pred ms ako zvycajne, ale velmi ma boleli bradavky, potom sa mi k tomu nalialy prsia a vystupili mi zilky na nich. Prvy test den pred ms som mala slabunku ale dnes na treti den mi vysli uz //.pockaj a urob si po 2dnoch meskania ms .

leren1
1. jan 2014

@sisawalter prsia sa ti kedy naliali?

janchaa
autor
1. jan 2014

Prsia ma bolia od včera, možno začali o den skôr len som si to neuvedomila. PMS mávam tak tri-štyri dni pred. Ale nie pokaždé. Okrem toho bolavého žalúdka sa cítim výborne.

michelitta
1. jan 2014

@luciannka83 @janchaa ahojte ja som na tom podobne,skusila som testnut ale nic☹ nie ze by ma to sklamavalo ale som netrpezliva..menzes cakam v sobotu 4.1.,mne vsak chodia o 3 dni skor☹ ale prsia ma bolia neskutocne!!no ja to mavam pred menzes zvykom..ak by som bola tehu tak to by ma nemali boliet,ci ako?dajte este nejake predtehotenske priznaky😉 drzim palce vsetkym snazilkam,nech si najdete v novom roku '14 //🙂

sisawalter
1. jan 2014

@leren1 na 10dpo sa mi naliali a bradavky ma velmi boleli , 12dpo som testla a bola slabunka ciara,a 15dpo uz bola silna .cuklus mavam 33dnovy a ovu som mala 21.dc

michelitta
1. jan 2014

@sisawalter no super!🙂 ja mam cyklus tak 25 26 dnovy,tie prsia citim velmi a ovu som mala pred 12 dnami..to by uz aj mohlo cosi realne ukazat,ci?🙂 v kazdom pripade nejak bude ale velmi si prajem byyt tehotna..a ked tam uvidim co i len naznakom palice tak budem stastna!!

leren1
1. jan 2014

@sisawalter a boleli ta len na dotyk ? Mna bolia aj ked normalne sedim a nedotykam sa ich...akokeby ma v brafavkach picha ...moze to byt?

tanickaskorokubikova
1. jan 2014

@janchaa na priznaky sa moc nespoliehaj 😀😀 ja som vzdy mala vsetky ked som nebola tehu 😀 a ked som bola ziadne som nemala 😉 najskor ti test ukaze 9-10dni po ovulacii zalezi odtoho ako rychlo stupa hcg co je velmi individualne 😉 mne vysiel prvy slaby dusik 9Dpo a 13dpo som uz mala jasne pozitivny test 😉 drzim palce

sisawalter
2. jan 2014

@leren1 nooo je to mozne.sleduj ak ti este zilky nabehnu na prsiach alebo cez bradavky.mne dokonca nejaka žltá tekutina vytiekla z jednej bradavky.to je zaujimave co dokaze tehotenstvo s jednym telom 🙂

sisawalter
2. jan 2014

@michelitta ahoj ak si tehotna uz by ti to malo ukazat.ak si mala ovu pred 12dnami a prihliadneme na to ze v den ovu nemuselo dojst k oplodneniu ale o 3 dni a uhniezdovanie by u teba trvalo 10dní, a po 5 dnoch od uhniezdenia mas hcg natolko V moci ze ti ho test zachyti, tak sme na 30.12.uz by tt ukazal //.urob si test, aby si vedela na com si.drzim palce.daj vediet

sisawalter
2. jan 2014

@luciannka83 5 dni po ovu je priskoro robiť test.preto bol negativny.neviem kolko dc mas ale az po 10.1.skus test, aby si sa nestresovala

hnedula
2. jan 2014

ahojte žienky MS 13.12 a od včera 1.1 som sa zobudila na bolesť v prsiach ktorá trvá aj dnes nemôžem ani tričko a o podprsenke ani nehovorím a v žalúdku mám veľmi čudný pocit trvá to už 2 dni určite to nie je s jedla lebo posledný týždeň som nejak nejedla a keď som si dala tak len suchý rožok či z maslom

michelitta
2. jan 2014

@sisawalter ahoj siska,dakujem,no skusila som rano ale mala som len mamatest,v lekarni mi povedala ze to je test ktory sa robi az ked meska menzs tak neviem..vidim tam tienik,na fotku to nie je,ale ine testy ked som si robila tak ani naznak a to som ho tocila okolo celej zemegule pod vsetkymi moznymi svetlami..ktory test je asi taky citlivejsi?objednala som si od @lauritka tak cakam zajtra😉 mozno ze by som este jeden dnes kupila😉papapa

leren1
2. jan 2014

@sisawalter budem sledovat jak divá 🙂 dakujem za odpoved 🙂
@hnedula vyzerá to nádejne,kedy mas dostat MS?

hnedula
2. jan 2014

@leren1 no MS 9.1.2014 asi je skoro na test no uvidím ako bude zajtra či sa polepší bojí sa tešiť lebo sklamanie bolí

leren1
2. jan 2014

@hnedula ja ocakavam 8.1. ( teda neocakavam 🙂 ) ,a tiez nebudem skor testovat pokial nebude meskat,lebo uz nechcem dalsie sklamanie...tak teda uvidime 🙂 dufam,ze to vyslo tentokrat obom 🙂

hnedula
2. jan 2014

@leren1 bolo by úžasné takto začať rok a ty máš nejaké príznaky? cielene sa snažíte? ak sa smiem opýtať

leren1
2. jan 2014

@hnedula ano snazime sa cielene rok a pol 🙂 mna od 5 dna po ovulacii boli brucho a krize,od dnes biely vytok a prsia ma bolia 3.den...dufam,ze to nieje PMS,ale to sa mi zda nejako skoro...tak uvidime.vy sa kolko snazite?

luciannka83
2. jan 2014

@sisawalter cyklus ešte nemám pravidelný. Dakedy sa vyšplhá až na 40d. Keď som taká netrpezlivá. Normálne mi z toho hrabe. 🙂

luciannka83
2. jan 2014

@michelitta ja sa tiež poctivo sledujem. 🙂 Mám všetky tehotenské príznaky. Dokonca som aj oškaredela, lebo čakám dievčatko 🙂 .... ta honba za tehotenstvom je šialenstvo 🙂

barborkark
2. jan 2014

Ahojte, my sme sa s priatelom snazili cely december, ale nesledovala som si nejak ovulaciu a pod, dokonca som si uz ani nie istá, ci som vobec mala ovulacny hlien. menzes by som mala dostat tak o 2-3dni a uz par dni cítim dost velku bolest krizov aj podbruska, od vcera aj pŕs, pichanie raz pri jednom raz pri druhom vajecniku..
Namyslam si ze ked sme to tak casto robili tak by z toho malo nieco byt, ale dnes mi v hlave zase napadlo ze ak som nahodou ovulaciu nemala tak to mohlo byt zbytocne. Uz mam nutkanie urobit si test ale zase ked zbadam tu jednu ciarku tak ma slahne.. Snazime sa od septembra ale len tak vlazne, az teraz v decembri sme sa do toho pustili naplno..

Drzim vam vsetkym palce

barborkark
2. jan 2014

@luciannka83 Moja kolegyna v praci caka chlapca a aj ona "oškaredela" myslim to tak ze mala povyhadzovane vyrazky na tvari aj na chrbte, takze nie vzdy je to asi pravda :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre