Som tehotná?

nikol558
10. jan 2023

Ahojte, dnes som mala dostať ms na vreckovke som mala úplne svetlo ružový výtok myslela som si že sa mi už spustil ms ale na vložke mám úplne slabučké špinenie hnedé žiadna krv. Vždy mávam veľké bolesti v podbrušku (krče) a bosleti chrbta a teraz nič , pre zmenu mám citlivé bradavky čo som predtým nemavala a pociťujem polesti v prsiach. Mala ste už niektorá skúsenosť s takýmto niečim? Môžem byt tehotná? Test včera negat.

didip
10. jan 2023

@nikol558 myslela som si to aj ja vždy som mala “príznaky”, nakoniec som nikdy nebola tehotná. Keď by si mala príznaky mala by si aj pozitívny test, ale zas môže sa stať že niekedy neukáže

anjelicek26
10. jan 2023

Dnes sa ti spusta, zajtra sa rozbehne naplno a ten stres dnesneho dna bude zabudnuty... a do buducna, davajte si pozor...

alina765
10. jan 2023

@nikol558 Spusti sa ti menzes, ja som si vzdy myslela ze sa to podarilo, a nakoniec rano uz som dostala menzes.

nikol558
autor
10. jan 2023

@anjelicek26 tešili by sme sa kebyže som tehotná ❤️

anjelicek26
10. jan 2023

@nikol558 aha takto... tak potom bohuzial, podla mna sa rozbieha :( Test negativny, tak snad dalsi cyklus... ja tiez cakam mrchu zajtra, bohuzial no... Dalsi cyklus je dalsia sanca...

adika2100
10. jan 2023

Ja som mal dnes v deň očakávanej ms na tests pepino ducha ,druhý test o hodinu toto isté. Poobede som si kúpila intíme test tiež 10 citlivosť a ani náznak a nedávno clearblue test tiež negatívny...ja bábo už nechcem takže dúfam že tie Pepina sú fakt vadne a ms príde...aké máte skúsenosti s pepinami. Je možné zesj clearblue by ukázal zle ?

leuska1991
11. jan 2023

@nikol558 keď je negatívny test tak sa ti menzes rozbieha. Aj ja to tak mávam teraz po potrate. 2-3dni ružový výtok a potom príde ms.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre