Som tehotná?

kornelia5
5. okt 2013

Dobrý deň, minulý týždeň v utorok som dostala menštruáciu, trvala ako stále 5 dní ,meškala 1 deň, nebola ani silná,ani slabá. Normálna,na akú som zvyknutá. Týždeň predtým som mala pohlavný styk pri ktorom som mohla otehotniet. Teraz sa cítim unavená, pobolieva ma bruško ako pred menštruáciou. Nemám chuť do jedla, bruško mám naliaté a krúti sa mi hlava. Čo myslíte, môžem byť tehotná aj keď som menštruáciu mala a pohlavný styk bol týždeň pred menštruáciou ? Stalo sa niekomu niečo podobné ?

puchic
5. okt 2013

no ja som citila priznaky hned po oplodneni vajcika, citila som takisto bolesti ako na mrchu ktora mi mala prist, potom ma zacalo pichat tak som sla na sono a dr zistil ze som v 2tt...priznaky som mala rovnake ako ty
tehotna mozes byt aj nemusis

kornelia5
autor
5. okt 2013

Mala si aj menštruáciu ? Lebo mne prišla a bola úplne normálna, to ma zneisťuje. Vychádza mi to,že by som bola v prvom týždni, dostala som menštruáciu. A teraz by som začínala 3. týždeň.

kiki68
5. okt 2013

mne tiez prisla prva menstruacia,dalsia uz neprisla....prve tri mesiace sa moze stat,ze chodi menstruacia....priroda je trosku zahada...mam 3 kamosky,co prisli takto,ze su tehu az v 4. mesiaci,bo im chodila ms...maju z toho vsetky zdrave deticky 😉

ragulca
6. okt 2013

@puchic na sone nie je možné zistiť 2tt, myslím, že najskôr 5. alebo až 7tt

extrem000
6. okt 2013

@kiki68 a bola normálna? a žiadne príznaky tehotenstva neboli?

extrem000
6. okt 2013

ja mám taktiež problém, 5 dní mi meškala menštruácia, urobila som si testy, ktoré mi vyšli všetky pozitívne a išla som k lekárovi, lebo som začala špinit, potom ako krámy, ale slabé, ale trvajú, no z krvi mi zistili pozitívum, no mám príst o týžden na dalšie krvné testy, takže som z toho totálne nanervy, ale aj tu čítavam, že príde prvý mesiac menzes, no ale kríže ma bolia osto šest,a to nemávam, bradavky citlivé, to nemávam, no prsia ma nebolia, tak je strašne na psychiku to čakanie a aby človek vedel na čom vlastne je, má s tým niekto skusenost?

puchic
6. okt 2013

napisla som co mi dr.povedal , mozno aj preto je babo ,,vacsie,, o 2-3 tyzdne

kiki68
6. okt 2013

@extrem000 hej,uplne normalna, nic nezvycajne, ja ju mam beztak slabsiu,takze nic mimoriadne,mne nesedelo to,ze mi potom ostalo to telo take napuchnutejsie. Kamoska ta tiez vsetko normal, az potom raz nedostala, tak isla na gydu a tam skoro odpadli... 🙂

dovea
7. okt 2013

ahojte ja tiez dufam.. necely 3. tyzden od pposledneho pokusu som 1. den zacala pocitovat zasklby v maternici, ani nie bolestive, skor otravne a trvalo to cely den. na dalsi den uz sa pridali aj bolesti ako pred M a dost intenzivne, a treti den som dokonca vychytala zvysenu teplotu, bolesti kosti, svalstva ze som ani vstat nemohla, k tomu trosku mliecneho vytoku, kt. pred M nemavam a bolesti v podbrusku tiez nie.. na 4. den mi nic nebolo, len som stale ocakavala M kedze to bol 28den cyklu, ktory mam uz asi rok kratsi-cca 25dnovy., lenze test negativny..dnes je 29. den, M stale nerozbehnuta, ale vidim velmi jemnulinky hnedy vytok vo velm imalom mnozste. co vy na to?

kornelia5
autor
8. okt 2013

Test mi vyšiel negatívny,ale kedykoľvek sa pohnem citim slabšiu bolesť, resp. tlak, divný pocit v oblasti maternice. Menštruáciu som mala normálnu, dokonca som mala bolesti aké mať nezvyknem. A neskutočné sny ! 😖 Uvidím ako to bude s ďalšou menštruáciou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre