Som tehotná?

flowerbaby
26. okt 2019

Ahojte 🙂 chcela by som sa vás opýtať či je na teste duch alebo kanalik vyšli mi tak asi 4 tt s tým že najprv boli ešte slabšie čiarky bolo ich vidno len v svetle. Menstruacia mi mešká 7 deň tak už neviem sama teraz preto vás poprosím či tam niečo vidíte.

miadi
26. okt 2019

Grafulujem je to pozitivny test 😊

flowerbaby
autor
26. okt 2019

@miadi áno ? 😍 tak to sa teším lebo nebola som si ista keďže nie sú až tak silne čiarky 🙄

mikimi
26. okt 2019

@flowerbaby podla mna že na 7 deň by už mali byť poriadne čiarky ... mne raz tento test tiež spravil toto a bol to iba kanalik

flowerbaby
autor
26. okt 2019

@mikimi opravujem sa šiesty 6den to bude test bol robený včera robila som aj iné testy paru dni dozadu ukazovali ešte slabunke

miadi
26. okt 2019

@flowerbaby skus aj iny druh testu clear blue alebo first response ak ich maju na svk. Ja som mala den pred meskanin uplne kolajnice ale každa to mà inak. Ta druha ciarka by mala byt o den dva viac silna. Niekomu ukaže positive az po tyzdni. Kym nekrvacas malo by to byt ok

mikimi
26. okt 2019

@flowerbaby ja ti to prajem naozaj len ja som tiež na tomto teste mala takú čiarku a mrcha prišla .. najlepšie bude digitálny test ten by ti už potvrdil presne a ešte aj týždne ukáže

flowerbaby
autor
26. okt 2019

@miadi tak 6 deň mi zachvilu mešká keďže ochvilu je druhý deň pomýlila som sa že siedmi a áno vlastne ja som robila pred 4 dňami testy aj iné druhý bola tam slabá ciarocka bolo ju vidno len na svetle tieto sú robené dva dni potom je to viditeľnejšie ale áno dakujem skúsim aj ten to je ten digitálny však ?

flowerbaby
autor
26. okt 2019

@mikimi to je to ja som vôbec necítim ako pred menštruáciou a to čo je čo povedať pretože ja mám veľmi silne a viem kedy to prichádza a teraz vôbec plali má zaha strašne a je mi nevoľno v noci občas má tak riadne pichne v podbrušku mám ho nafúknuté tvrdšie tak neviem už fakt

martinka_123
26. okt 2019

@flowerbaby mne mrcha meskala 12 dni, testy negativne, tak som šla.k dr. Zobrala mi krv, hcg negativne. Do 2 tyzdnov mrcha neprisla, tak som si urobila test a mala som.dve čiarky. A tiež slabucke. A teraz som 5tt. A keď mi brala krv na hcg, tak už som bola tehu a predsa mi testy vyšli negatívne a aj hcg nulové.

bboossoorka
26. okt 2019

@flowerbaby auoj.Ano si tehulka.Gratulujem

miadi
27. okt 2019

@flowerbaby nemusi byt digital ked si to videla uz predtym a tmavne tak by to malo byt ok. Ja som raz mala este slabsieho ducha a v 5tt prisla mrcha uplne mega bolest a taka vacsia krvava gucka vysla -sa neuhniezdilo vajicko.. a po par hodinach to uz tak hrozne nebolelo a krvacanie za 2dni preslo. A mne tie ciarky slabli ., Mne to u teba znie dost slubne hoci je to uz 6 den ( uplne Jedno ci 6-7 den hore dole nic neznamena) vyskusaj inu znacku a ranny moč

mimka11111
27. okt 2019

@flowerbaby ahoj,no ja ťa nechcem sklamať,ale podľa mňa je to len kanalik....mne sa zdá,že ta druhá ryha je šedá a teda len kanalik....a to,že ti mešká môže byť kľudne len posunutá ovulácia.. ...v každom prípade ti držím palce,aby si bola čoskoro tehotná

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@mimka11111 na zivo je to taká slabá ružová no môže byt že kanalik ide o to že som skúšala 4 druhý hcg ten hcg periny maybe beybe aj mama test a vždy tam niečo bolo zosilnela mi a hneď ako som položila tak sa mi automaticky robili dve no skúsim zajtra ešte a uvdim že čo a kanalik je výrazne tmavší nie ? Mne sa raz stalo s kanálikom ale dakujem Vám za všetky rady a za podporu 🙂

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@bboossoorka tiež by to tak bolo🙂

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@miadi tak dávam si pozor no len ako fakt skúsila som viacero druhý a všade bolo zo začiatku strašne slabulilinke dva dni na to už take tak ja fakt neviem no 😒

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@mimka11111 mne ovulácia vychádza hneď po menstruacii občas aj posledné dva dni z menštruácii už mám ovu.

veronikaszabova
27. okt 2019

@flowerbaby ak by bola ovulacia hned po menzese, na teste by uz boli kolajnice.

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@veronikaszabova tak ja neviem potom že čo 😕

ceklis
27. okt 2019

@flowerbaby a to vieš ako? Sleduje ta lekár? Alebo si robíš testy a merias teplotu?

tosomja
27. okt 2019

Kup obycajny pepino. Ak aj na nom ukaze druhu ciarku, tak si tehotna. Mne este pred ocakavanou menstruaciou ukazal pepino dve silne ciarky. Ale podla mna si tehotna 😉

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@ceklis ano sleduje má lekár mala som už od detstva ženské problémy 🙂

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@tosomja dobre kúpim napíšem odfotím potom že ako

mimka11111
27. okt 2019

@flowerbaby kanalik nie je silnejší....a takto zvykne vyjst,keď je test napr.trochu viac namoceny

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@mimka11111 tak dala som len tri kvapky ako kazu

mimka11111
27. okt 2019

@flowerbaby zajtra kúp taký istý test a uvidíš,či je čiarka iná....držím palce 😉

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@mimka11111 áno áno dakujem

miadi
27. okt 2019

Ja tam vidim farbu podla mna by kanalik takto dobre na foto nebolo vidno. Drzim palce nech je ciarka nabuduce silnejšia,

flowerbaby
autor
27. okt 2019

@miadi dakujem

betina93
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
flowerbaby
autor
28. okt 2019

@miadi tak robila som si dnes ten istý test a čiarka len o trošičku je silnejšia šla som aj k doktorovi ale má dovolenku takze neviem no dosť som zmätená z toho 😌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre