Som podľa vás v tom?

odkvap
28. sep 2017

Krásny deň prajem všetkým žienkam,

chcela by som sa opýtať, teda poradiť čo mám robiť... So snúbencom žijem intímne pomerne pravideľne a užívam HAK. Stalo sa mi, že som počas jedného týždňa neužila 3 tabletky a taktiež som užívala antb. Snúbenec si dáva dosť pozor, ale mám taký blbý pocit, že mu trošku ušlo. Robila som si večer testy ale vyšli negatívne. Mrcha mi mešká druhý deň a mám taký blbý pocit, že som v tom. Mám príznaky ako bolesť brucha, ktorú nemávam, taktiež mi moc nechutí jesť, mám hnačky... Vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem

karmela
28. sep 2017

Môže ti meškať aj kvôli atb kvôli stresu,chorobe atd..Skús test keby nedošla ms trebárs o 2-3dni ešte..potom treba navštíviť gynekológa

3petka
28. sep 2017

@karmela aj hnačku môžeš mat kvôli atb

livia54
28. sep 2017

Ja.mám to isté tiež beriem anti..,menštruácia mi meškala 5 dní ptm som ju dostala trvala necele dva dni test negativny ale. Mám príznaky bolia má prisa casto chodím cikat,boli ma podbrusku akokeby som mala.menštruáciu

oila
29. sep 2017

Meskat ti moze aj kvoli chorobe. A tak isto hnacku mozes mat z antibiotik, beriesk nim aj probiotika? Lebo antibiotika vedia dobru sarapatu dorobit v traviacej sustave. Podla mna tehotna nebudes ale sprav si este tak o tyzden test ak nepride menstruacia 🙂

sandrahi
29. sep 2017

podla mna nie si tehotna, vsetky priznaky co opisujes ti mohli sposobit aj tie antibiotika a to je asi ovela pravdepodobnejsia moznost 🙂

jeanne0
29. sep 2017

Ked uz je tu tato tema zalozena, tiez sa spytam...uz treti den mi meska ms a dnes som mala pocit ze uz prichadza ale nakoniec to bol len akysi veeelmi slabucky ruzovy vytok...len rano a od vtedy nic...priznaky ziadne len to ze ja mavam ms ako hodinky a zrazu 3dni meska....test nechcem este robit az ked bude meskat viac ako 7dni....my sa chranime prerusovanou sulozou a len v neplodne dni tak moc neverim ze som v tom ale mozno sa tu najde zienka co to mala podobne a podeli sa so mnou o skusenost 🙂 dakujem

schutzangel
29. okt 2017

Ahojte,chcem sa spytat,menzes mi skoncil 29.septembra,1sme mali nechraneny styk s mm,9.10.11.som mala taky tmavohnedy vytok a teraz mi meska ms.necitim sa na tretie dieta tak dufam ze nie som v tom.priznaky na tehu nemam ziadne.vzdy po ms sa lubime takto a zatial sa nestalo nikdy ze mi meskala.prosim poradte.ten vytok by mohol byt ovulacny?citala som ze niekedy zvykne byvat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre