Som podľa vás tehotná?

somhlupa789
22. sep 2013

Približne pred mesiacom som mala chránený pohlavný styk a už dlhší čas ma bolia prsia, vyskytli sa mi na nich modré a ružové žilky trocha ma bolia..Stále mám pocit, že potrebujem vracať a mám biely alebo priesvitný výtok.. Menštruácia mi mešká týždeň. Robila som si dva tehotenské testy ráno a večer a oboje mi vyšli negatívne. Popritom ma strašne pichá pod bruškom... Nie je možné aby som bola tehotná dávali sme si pozor +mali sme kondóm a vytiahol ho von.. nechápem:( aký nato máte názor?

janeita
22. sep 2013

Príliš sa na to sústrediš to je prvé. 😉 A vešticu tu podľa mňa nenájdeš. A keby sa tak jednoducho i cez kondóm i "s vytiahnutím" dalo otehotnieť tak každá žena je dávno tehu.
Najlepšie ti poradí lekár.

lucia20
22. sep 2013

chod lekarke!!!!!!! tam sa spytaj a povedia ti.

matuskova003
22. sep 2013

"Moje meno je Theodora práve sa pozerám na vešteckú guľu , určite si tehotná, ved negativny test je vlastne pozitívny a chraneny styk je vlastne nechraneny ... "

nemaš pocit že jedina odpoved a jediny nazor ktory ti možno každá z nás povie je gynekolog ? prečo za ním nezájdeš ? neber to že sa ti posmievam alebo že to myslím v zlom, ale ked to nevieš ty, ako to máme vediet my ??? 😖

dejka77
22. sep 2013

Hej si, zacni nakupovat vybavu, studovat si tehotenstvo, chod ku gynekologovi, rozmyslaj ake das meno (malo by sa hodit k priezvisku) a trav tu co najviac casu co mozes aby si bola "v obraze" 😎 😎 😎 .

nativanativa
22. sep 2013

jasne ze si v tom , a hned dvojicky 😉

jlp
22. sep 2013

Zeby si mala ist ku gynekologovi?

miggi83
22. sep 2013

Ved nie su prazdniny, zeby sa niekto nudil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

m_ij_ka
23. sep 2013

jednoznačnú odpoveď ti dá len gynekológ a to v ordinácii, nie na nete

linda20111
23. sep 2013

Tehotna urcite niesi!!!! Ale tie priznaky ako vytok a pichanie v brusku znamenaju chorobu - pravdepodobne nejaky zapal, ale moze to byt aj nejaka pohlavna choroba ktoru si nedostala klasickym sexom, kedze ste pouzili kondom, ale pocas oralneho sexu. Takze odporucam ist k gynekologovi.

1buja
23. sep 2013

Ahoj moje prsia sa každý mesiac týždeň po menštuácii akoby naliali a počas menzesu sa vratia do normalu 🙂 koli tomu ma dve velkosti podprseniek.To aký máš výtok záleží ak od toho akym obdobim cyklu prechadzas,aku máš psychycku pohodu aj to ako sa stravujes,menstuácia ti može meškať aj zo stresu,ale jednoznačne chod navštíviť lekara aspoň budeš mať istotu.pokial ide o ochranu moj maly je z antikoncepcie 🙂 a žiadna ochrana nie je 100%

nefertitka
23. sep 2013

jezis, zas.... 😕

hviezdicka111
24. sep 2013

Nemame plno informacii na nete, ze? Ani v skole sa neuci, akym sposobom sa da otehotniet, pravda? Ani si o tom v zivote nepocula, kedze sa musis pytat tu, vsakze?
V prvom rade, tehotna na 99% nebudes, v druhom rade, ak mas nejake problemy, na to je gynekolog, nie modry konik, my ti na dialku neurobime vysetrenie, ani nenasadime liecbu...
A po tretie, ak nabuduce dostanes chut sa spytat nieco podobne, pouzi google 😀 😀 😀 zadas vyraz, ktory hladas a urcite najdes toho dost 😉
Jaaaj, deturence, na hluposti by vas bolo...zaregistrovat sa na mk a pytat sa nezmysly...ale tak kuk nieco na nete, ak mam pochybnosti, to uz nie....

diusik
24. sep 2013

aaale,pozrite zasa ten nick,toto je nejaka blbost zase,niekto si robi srandu...

pingu1
24. sep 2013

pockaaaaj, vytiahnem gulu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre