Som podľa týchto testov tehotná?

ruzovaruza
17. mar 2022

ahojte, dnes som 41DC tieto testy na fotke su od 13.3 na lavej strane poobede a potom ostatne su cez den a uplne na pravej strane je dnesny 17.3 ranny

Absolutne ziadne spinenie ani jeden jediny krat od skoncenia menzesu, ziadny creamy vytok, len trosku na papieri, velmi malo skor do zlta.

PMS uz mi prestali 12.3 uz odvtedy len pobolieva podbrusko na roznych stranach. prsia sa mi zdaju trosicku vacsie, ale absolutne nie precitlivene.

14.3 som vecer vracala a migrena horzna
15.3 rano mi bolo nevolno. odvtedy sa mi len sem tam zatoci hlava. nic mi nesmrdi. Na kontrolu sa mi zda skoro.

je tu niekto kto mal podobne testy a priznaky podobne a trz je tehu alebo uz ma babo ?

kiki68
17. mar 2022

@ruzovaruza ak uz meska, tak musi byt jasna ciarka na teste. Co mne pride na tom jednom take nieco crtajuce sa. Uvidis co bude. Otestuj o par dni, ak nebudu pekne ciarky, tak to hcg dobre nerastie. Hlavne ked je zene zle, tak uz to byva pri vyssom hcg, mne zacalo byt zle niekde okolo cca tych 20tis HCG v krvi. Ked uz som zvracala, tak cez 40tis v krvi. A test uz mal poriadne kolajnice

diamond007
17. mar 2022

@ruzovaruza ja som mala hentake príznaky, tocenie hlavy až zavrate (nie denne ale asi na 12-14den po styku), potom mi to prešlo a na 21den mi vyšiel pozitivny test (skôr som nerobila keďže sme neplánovali)...iba tie zavrate mi boli podozrivé, nie denne ale skôr raz za tri dni...nevracala som.
Držím palce.
Na pravom teste sa niečo črta, daj tomu par dní ešte Max týždeň a uvidíš.

diamond007
17. mar 2022

@kiki68 vôbec to tak nemusí byť, vracanie mohlo byť z tocenia hlavy.
Ja som mala zavrate asi na 12den po styku. Ak mala riadne posunutú ovulku alebo jej vynechal cyklus tak to môžu byť začínajúce príznaky.
Tiež som to nepripisovala najskôr tehotenstvu.

snazilka_bio_mamka
17. mar 2022

Kolko dnovy cyklus mas? kedy si mala ovulaciu? lebo mne tie testy pridu negativne..

ruzovaruza
autor
17. mar 2022

dakujem, praveze som sa po par dnoch testovala, jasnejsi je 13.3 a ten druhy dnes 17.3 ranny. ciarky su v limite. dakujem za akekolvek nazory, citala som rozne diskusie o nizkej hladine hcg a nakoniec z toho bolo tehu.
ale aj to ze nemam zvyseny vytok, co by som mala podla googlu a cervical mucus during early pregnancy mat. :(

ruzovaruza
autor
17. mar 2022

32 dnovy cyklus, styk bol cez ovu

ewiculik
17. mar 2022

No co ja viem akoze podla mna nie si, a to si si robila tolko testov? A ty na nich nieco vidis?

ruzovaruza
autor
17. mar 2022

cyklus mam uplne pravidelny, pri testovani v minulosti pri inych snazeniach, som nemala ani len ducha nikdy. preto som si robila viac testov.
takto o tyzden by som asi sla k lekarke na vyvolavacku ak nic neuvidi. a napisem, mozno to nejakej znazilke pomoze.
A ano prepacte, ale ja tam tie ciarky vidim aj z dvoch metrov

oli2782
17. mar 2022

@ruzovaruza Vidím tam čiarky ale mali by byť čoraz silnejšie a nie naopak..

werony_n
17. mar 2022

@ruzovaruza ak ich vidis na 2 metre tak načo tu píšeš, ja nechápem tie tehotenské testy, ved chod k lekárovi a ten ti to buď potvrdí alebo vyvráti
Ja som si robila test keď som nedostala menštruáciu a vyšli mi 2 čiarky, ktoré bolo normálne vidno a tak som sa objednala ku lekárke. A žiaden modrý koník som nepotrebovala.

1fifinka1
17. mar 2022

Ja ked som prisla k lekarke, prve co sa ma opytala bolo, ci boli testy pekne, ziadny duchovia a podobne veci. Zbytocne sa tymto len stresujete zeny. Ved tie ciarky by mali byt vidno riadne, nie aby clovek kukal na to ako puk. Chapem vsetky snazilky, aj ja som potratila 3x, tiez mam nieco odtestovane, ale tam ciarka bud je alebo nie je. Na tychto ju vidim, ale teda urcite by som testovala az po par dnoch. Ked bude jasna, bude to jasne. Menzes bud pride, alebo nie. Je to bud alebo. Len zbytocne namotavky, stresy, nadeje, sklamania.

ruzovaruza
autor
17. mar 2022

sestricka mi povedala ze je skoro na kontrolu este

myslela som, ci tu nahodou nie je mamicka, ktora mala taketo problemy a neistou okolo, alebo ma momentalne
a nie mamicka, ktorej to meskalo a hned mala kolajnice.

ruzovaruza
autor
17. mar 2022

presne, zial stale len nadeje a stresy :( napisem ked budem po kontrole

oli2782
17. mar 2022

Ono aj keď ti tu 20 žien napíše, že je tam druhá čiarka, neznamená to nič😕 Musíš počkať ešte ale držím palce😊

andy_sixx24
17. mar 2022

Ak ti mešká MS!!!!!!NEMUSÍ!!!!! byť druhá čiarka hneď silná 🤦‍♀️🙈🤦‍♀️🙈🤦‍♀️ mám 2 deti, pri staršej mi MS ešte nemeškala a mala som tam už ducha pri synovi mi meškali 4 dni a tiež tam bola na začiatku len slabulinká čiarka... Otestuj zajtra ak si tehotná bude to silnieť

diamond007
17. mar 2022

@ruzovaruza na fotke to vyzerá vždy inak....
Ktorý deň cyklu bola ovulácia?
Lebo ak napr .24den tak ešte týždeň máš k dobru. Ja by som tomu čas dala a do týždňa by mal byť už silný. Nemusela byť predsa 14den, pri tak dlhom cykle je možné oneskorenie.
Ja som nemala iné príznaky, hlien ani nič podobné len tie zavrate. Držím palce

bambulienka25
17. mar 2022

Skus Covid ag test

banderaska29
17. mar 2022

@bambulienka25 ha ha, naša Bambulka vtipna. ..

bambulienka25
17. mar 2022

@banderaska29 čo j na tom vtipné?

banderaska29
17. mar 2022

@bambulienka25 že jej na overenie tehotenstva odporučas AG test.

3nikus30
17. mar 2022

@ruzovaruza ja mám takú skúsenosť,že keď som mala takéto testy,tak ms prišla oneskorene-biochemicke tehotenstvo. Čiarka by mala každý druhý deň viditelne silniet-vtedy je dobre. Treba to sledovat proste,mala som uz take tehotenstvo ze hcg rastlo veeelmi pomaly,to zas mali podozrenie na mimomaternicove.

veronika3110
17. mar 2022

skús možno iný test, napr. digitálny... ktorý by ti ukázal aj prípadný týždeň tehotenstva...
je drahší, ale nemusíš aspoň nič lúštiť.. ja som síce nemala žiadne príznaky, ale na 42DC som si robila tento digitálny test Clearblu a bol pozitívny, dokonca už mi ukázalo, že som tehotná 3+ týždňov.... doktorka potom potvrdila, že som bola už v 6. týždni....
myslím, že po takom meškaní tam tá čiarka musí byť...
ja som síce nemala pravidelný cyklus, ale tá pravidelnosť sa môže kade čím narušiť..
takže za mňa bud ešte raz digitálny test, alebo k doktorke, nech vezme vzorku hcg z krvi a bude jasno

bambulienka25
17. mar 2022

@banderaska29 môže mať aj covid

bm_
17. mar 2022

Ahoj🙂 ja mam akurat cerstvu skusenost. Ja som mala presne to iste, sialenu migrenu, zvracat som zacala 12 dni po ovulacii. Odvtedy mi je stale nevolno. Moj test bol stale taky slabsi ze neziaril a napriek tomu zvraciam. Este som nebola u doktora, ale testy mi tmavnu tak snad to bude okej. Na foto je moj test z 12dpo. Podla mna ti to moze vyjst, srzim palce🙂 urcite mas dve ciarky na tych testoch, len asi cakat ci stmavnu. Mozno si mala neskor ovulaciu ako si myslis.

bluehorsee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simina127
17. mar 2022

Toto niesu pozitívne testy a žena po vynechani ms deň dva ešte nevracia😁🙏

veronika3110
17. mar 2022

Každá žena to má inak.. ja mám 3 týždne do pôrodu a keby mi nerástlo brucho ani teraz neviem že som tehotná :D ani jeden jediný príznak... žiadne chute, zvracanie, výtoky... nič...

sense
17. mar 2022

@simina127 no ja som tak prišla poslednýkrát na to ze som tehotná, keď mi na druhý tretí deň po vynechani ms ostalo zle a to som si myslela ze mi káva nesadla a kamoška ze sprav test a výsledok bol v momente jasný...
Každá žena reaguje inak... Ale súhlasím ze toto pozitívne testy nie su

banderaska29
18. mar 2022

@simina127 ale ano zvracia. pri poslednom tehu ktoré som mala som mala den ms a pogrcala som sa ked som zacítila Lunter Škvarkovú nátierku ktoru za inych okolnosti milujem ale ja som ju nemohla cítit 😀 a odvtedy ju ani nemozem cítit.
my sme mali podozrenie že to boli dvojicky, lebo som mala rovnocenne silné paličky na teste den pred ms. čiže vynimočne sa to naozaj može stat že je žene zle aj takto skoro

banderaska29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre