Som podľa tých testov tehotná?

yrin
17. okt 2013

Dneska ráno som si po 8dňoch meškania menštruácie spravila dva testy ,o dve hodiny som išla na wecko a na nohavičkách som mala ružovú krv ,ako keb bola
zriedená ,neskor ale už som mala normálnu krv na vložke ale nie veľa .. chcem sa spýtať či tie testy ukazujú duchov ,ale čo potom tá krv ,ďakujem za rady
na fotkách to je slabo vidieť ale naživo je to lepšie ,aj kamarátka suseda mi povedala ,že ich vidí,prosím poraďte mi

cuculik1
17. okt 2013

@yrin naozaj tazko povedat. predpokladam, ze na 8 den od vynechania, by uz mal byt test naozaj tmavy, ale stava sa vselico...ja osobobne som viditelnejsich duchov mala na 10 den po oplodneni, teda, este pred ocakavanou ms. ale pocas doby skusania, som mala aj vela duchov, ktorych boli viditelnejsi, ako ten na tvojom tesiku a nic z toho nebolo...asi som ti moc neporadila, no skus testik zajtra a budes mudrejsia....

yrin
autor
17. okt 2013

keď si dáte monitor ďalej na tom spodnom to je dobre vidieť

yrin
autor
17. okt 2013

tu na mk som čitala že aj takýto duchovia boli a sú z toho deti, desím sa ale z tej krvy, skúsim ráno test

zdenuliatkoo
17. okt 2013

toto urcite nieje pozitivny tehotensky test.
Tie ciarky su tam naznacene obe aj pred pouzitim, pokial sa jasne nezafarbia oba je test negativny.
Neviem akych duchov na nom hladate, ale pod urcitym uhlom su proste tie ciarky vyditelne.
Skuste sa pozriet na suchy nepouzity test ze ich tam najdete 🙂 🙂 🙂

bebsi
17. okt 2013

Na mojm prvom teste bola druha ciarka na uplne odveci mieste. Ale bola tam. Sice bola slaba, sotva som ju videla, ale videla, takze som uz sipila, ze nieco bude... a teraz ma moja dcerka presne tyzden.

egyy
17. okt 2013

Boze zeny...toto ma dokaze tak vytocit..

mimka11111
17. okt 2013

@yrin na tom prvom teste nevidím nič, aj ked sa velmi snažím ☹ a ten druhý sa mi zdá premočený....tiež som mala ducha, dokonca silnel a tehotná som nebola ☹ u každého je to asi iné, ak nepríde mms urob ešte raz test, najlepšie z ranného moču

nasta55
17. okt 2013

@yrin myslim si, ze nie. Ono ten moc rozpije ten papierik a ostane tam taka neviditelna ciarka. Mne sa to stalo mnohokrat. Ale clovek nikdy nevie 🙂

papucz
17. okt 2013

podľa mňa nie, po 8 dňoch meškania by si mala vyraznu čiarku, ja tam nič nevidím.

ollako
17. okt 2013

neviem asi tu ciarku chces velmi vidiet, mozno tam aj slabulinky duch je ,ale podla mna ta krv je menzes 😒
@yrin

lussy461
17. okt 2013

@yrin ja to tam vidim, aj na jednom aj na druhom 🙂 ale tak krv je mozno ms, mozno sa neuhniezdilo dost a vyplavilo ju von, skus test o dva dni!

julienka85
17. okt 2013

ja tam toho teda vela nevidim... ale s mnohymi zenami sa hormony a priroda pohravaju..... skor by ma znepokojila ta krv... zalezi vsak kolko a ako dlho......

ivca17
17. okt 2013

@yrin ja som mala minuly rok po dva krat taketo testy, aj silnejsie ciarky, no ms dosla, bol to sice pozitivny test, no neuchytilo sa poriadne babo, ak mas podozrenie a aj priznaky tehu, tak bez k dokimu, ked krvacas co I len trosku, ak predsa ms nepride urob test ak bude ciarka taj aj tak bez k dokimu ten ti povie najpresnejsie o co ide. Drzim palce. ;)

julienka85
17. okt 2013

duch duchovho ducha na tej spodnej foto.

missy1989
17. okt 2013

@yrin ja myslím,ze su negativně ;/
Ale prajem aby boli pozitivně ;)

hviezdicka111
17. okt 2013

na tej spodnej nieco vidim, ale velmi velmi slabucke... skor si myslim, ze nic z toho nebude.....takychto duchov mi ukazalo - dokonca aj vyraznejsich tolko krat a tehotna som nebola... ciarka by mala byt farebna, aj ked slaba, ale farebna a jasne viditelna 🙂 a ta krv je zrejme teda ms, ktora meskala...

yrin
autor
18. okt 2013

ďakujem velmi pekne dievčatá, ja už tak túžim po babetku že si asi namýšlam, ničia ma tie sklamania každý mesiac :(

yrin
autor
18. okt 2013

dnešný mamatest ranný ,aj keď stále troxhu krvácam ,už neviem čo si mám myslieť :(

jana_il
18. okt 2013

@yrin neviem ako ostatné baby, ale ja na tomto teste ducha vidím 😉

tonjadabik2
18. okt 2013

ja som tiez mala taketo vysledky testov a ms prisla.. ☹ taze negativne..si ja myslim..teda

seraa
18. okt 2013

@yrin

na tomto poslednom vidim trosku
aku mas teplotu? ak si si nemerala rano zmeraj teraz ak mas nieco okol 37 a viac si v tehu

jana_il
18. okt 2013

@yrin
v testovaní sa až tak nevyznám, ale prečítala som si tu pár diskusií, aby som bola v obraze a keď je čiarka silnejšia, je to na dobrej ceste...
Samozrejme ako tonadabik2 píše to nebýva žiaľ vždy tak 😒

uzneviemco
18. okt 2013

ani na jednom teste nic nieje, ked ti meska uz 8 dni, urcite by tam bolo jasne viditelna druha ciara ako hrom

piacere
18. okt 2013

biochemické tehotenstvo. Ak by si testy nerobila (keďže si dostala menštruáciu), tak by si o ňom ani nevedela.

molka
18. okt 2013

@yrin aj ja na tom druhom vidím ducha, sprav si test ešte zajtra ráno, čiarka by mala byť viditeľnejšia, než dnes.
Slabé krvácanie nemusí nič znamenať, prvé 3 mesiace tehotenstva je bežné mať slabšiu menštruáciu.

yrin
autor
18. okt 2013

@seraa mám 37,6 mysliš že to može niečo znamenať

seraa
18. okt 2013

@yrin

myslim ze mas tehu teplotu 🙂
uzivas nieco?

yrin
autor
18. okt 2013

@seraa nič, jedine som začala občas piť alchemilkový čaj, dúfam že to je tehu teplota len sa bojím toho krvácania, až v pondelok idem na krv ku doktorovi, hrozne sa bojím, že zase príde sklamanie

seraa
18. okt 2013

@yrin

otestuj v nedelu
drzim palce a hlavne zemraj teplotu rano este v posteli
ak bude vyssia nieco nad 36,9 malo by to byt tehu

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre