Som podľa tohto tehotenského testu tehotná?

22. júl 2024

Dobrý deň. Chcela som sa poradiť.
V sobotu ráno som si robila test a objavila sa tam slabá čiarka. Dneska ráno som si tiež robila test a čiarka sa mi zdala trošku silnejšia. Môj manžel si bol neistý tou čiarkou a tvrdil mi, že to nemusí nič znamenať.
Znamená to, že som tehotná?
Na jednej fotke nie je čiarku skoro vidno a na druhej ju vidno pekne.
Ďakujem.

lasona
22. júl 2024

Takýto test som mala ja a výsledok spinka vedľa mňa. Za mňa pozitivny

andulka1988
22. júl 2024

Podľa mňa nemusia byť rovnaké čiarky, každopádne aj tak budeš čakať do 15 týždňa zvykne sa stať hocičo. Držím palce nech všetko dobre dopadne

30katrusa40
22. júl 2024

Koľko mešká ms? Skús ešte pozajtra spraviť jeden či zosilnie . Ale vyzerá to nádejne

kvietok1990
22. júl 2024

Test je pozitivny, neviem kolko dni ti meska menstruacia, skus o 2 otestovat ci silnie ciarka. Drzim palce!🙂

autor
22. júl 2024

@kvietok1990 nemávam pravidelnú ms ale mala som poslednu 17 júna sa mi začala a skončila 22.6.

ivik4
22. júl 2024

Si...

dadka1997
22. júl 2024

Ciarka na tom hornom teste je pekna, no na 6tt slabá, ešte pockaj cca 2 tyzdne a uz by gynekolog bieco vidiel

autor
22. júl 2024

@dadka1997 ja si tiež myslím že čiarka je slabá lebo som možno v 2-3 týždni. Keď budem viac aj čiarka bude silnejšia.

wonder13
22. júl 2024

Nie ste tehotná v 2.-3. týždni. To sa inak počíta. Počíta sa to spätne, od poslednej ms. Ste možno 5.-6.TT. 😊 gratulujem

autor
22. júl 2024

@wonder13 ďakujem. Mám ísť na gynekológiu čím skôr alebo počkať týždeň dva?

wonder13
22. júl 2024

Ja by som zavolala svojmu gynekológovi a nech určí termín 1.navstevy. Ja som išla tuším o týždeň na to 😉

maryetta
22. júl 2024

To vyzera na pekne. Ziaden duch ale viditelna ciarka. Tym ze mas nepravidelnu ms nevies presne urci kolko ms meska alebo tak…
Urcite to bude tehotenstvo 😉
A k dr som ja isla vzdy cca 2tyzdne od kedy som nasla tehu test pozitivny.

dadka1997
22. júl 2024

V druhom treťom tyzdni nemozes byť tehotná skor taky 5tt

khuliniova
22. júl 2024

Sestrička od gynekológa mi kázala prísť keď mi menštruácia bude meškať 2 týždne tak si zavolajte, ona vás navedie 🙃

sisska96
22. júl 2024

Si tehotná.🙂 Tu sú na MK dva prípade , keď jedna vidí tam čiarku, kde nič nie je , a druhý prípad, keď je tam viditeľná čiarka, ale ju nevidí :D

autor
22. júl 2024

@sisska96 vidím vidím len som si nebola istá či tak skoro po ms môžem byť tehotná🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre