Som panna a pobolievajú ma prsia. Som tehotná?

agypopasova
21. sep 2012

Ahojte. Chcela by som vedieť vaš nazor či som tehotna ked ma pobolievaju prsia a sem-tam mi je zle.Brucho cítim akoby som ho mala väčšie.Posledny pohlavny/nepohlavny styk som mala v sobotu aj to nebol sex (som panna) iba to ze priatela som uspokojila a on ma vyprstova.. je moznosť že nejaka spermia sa dostala tam kam by nemala? mam 16 dufam ze niesom tehotna , su tito priznaky ze som tehotna albo dospievania?? ďakujem ...

bambulka248
21. sep 2012

@agypopasova pochybujem že si tehotná. bez sexu je to veeeelmi malo pravdepodobne. skôr to vyzerá ako príznaky na menstruaciu. 🙂 nemáš dostať?

agypopasova
autor
21. sep 2012

@bambulka248 ahoj ... dufam že maš pravdu .. menstruaciu by som mala dostať 1.10. je to normalne?? 🙂

ajusik83
21. sep 2012

Asi tak, vyzerá to skôr na menštuáciu 😉

tynamartina
21. sep 2012

kolko ešte takých tém založíš? Veď nerob niečo za čo nie si schopná niesť zodpovednosť, a nebudeš musieť riešiť takúto blbosť

agypopasova
autor
21. sep 2012

Modlim sa aby to bolo menstruaciou , dakujem vam za povzbudenie 🙂

michaela.g
21. sep 2012

@agypopasova uz to tu riesis od vcera, nestacili ti vsetky tie odpovede...?

agypopasova
autor
21. sep 2012

@michaela.g nie prepačte bojim sa ale pomaly sa presviečam že tehotna byt nemozem (aspon dufam) ... o tyzden si kupim aj test a dufam ze v tom nebudem

lenuska1991
21. sep 2012

@agypopasova no ked mas 16 tak by si mohla vediat, ze ked ta vyprstoval uz nejsi panna :D aj tym ti pravdepodobne prerusil panensku blanu, neznamena ze panna bude do prveho sexu, mozes o panenstvo prist aj inak..., taku temu si uz zalozila, su to sproste otazky, si nechodila do skoly? prirodoveda a na strednej biologia? ach dievcata..... 😖

lilysk
21. sep 2012

Ja akoze nechcem tu moralizovat ,ale vcera si pisala ,ze si to ani velmi nepamatas taka si bola 2 dni opita !!!
Preco tieto otazky nekladies svojej mame,alebo otcovi ?Ved tvoji rodicia nesu za teba zodpovednost ?!!!
Akoze urcite si pekna baba nechapem preco si sa dala na taku lacnu cestu ...v 16 tich na mol opita masturbuje s priatelom -ani sa nepytam kde ☹
Dievca preboha mas zivot pred sebou -nie je frajerina byt v 16 tich tehotna alkoholicka !!! Je frajerina zobrat zivot do vlastnych ruk a vystudovat ,cestovat ,spoznavat svet s normalnymi inteligenymi ludmi a vediet sa aj zabavat s mierou ...a hlavne mat sam seba rad a vazit si svoje telo ...a nie tam sa nechat oblapavat nejakym chalanom !
Drzim ti palce

karin1234
21. sep 2012

Hlavne rob v živote tak aby si ničoho neľutovala. Najprv porozmýšlaj potom konaj, lebo sa môže stať niečo čoho budeš ľutovať.

traktor
21. sep 2012

vo vcerajsej teme https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/bojiim-sa/ si dostala link na temu https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/ , tak sa tam opytaj a nezakladaj dalsie temy 😉

katia7
21. sep 2012

@agypopasova je naozaj smutne ked tu deti zakladaju taketo temy, neboj tehotna nebudes a je mi ta v podstate luto lebo bud si na svoj vek podozrivo neinformovana alebo sa dobre bavis na ludoch ktori ti chcu pomoct, v kazdom pripade tvojim rodicom zjavne uslo nieco vo vychove a inak taketo veci by sa mali preberat s matkou 😖

janinah
21. sep 2012

@agypopasova smutné,frajera máš,biologiu nevieš a nevieš asi ani googlovať 😒 a z môjho pohľadu matky je smutné aj to,že toto nevieš prebrať so svojou mamkou 😒

agypopasova
autor
21. sep 2012

@katia7 Určite sa na ludoch nebavim až taka hlupana nie som.Ak som ťa nejak urazila prepač ale
Ďakujem za tvoju podporu ze tehotna nie som.

lenuska1991
21. sep 2012

@agypopasova podla mna tehotna si :D a teraz co budes robit? ved ako ti niekto v inej teme napisal ved aj Panna maria otehotnela z nicoho!, staci ked mal na prste jednu spermiu, ved aj ty si otcova najrychlejsia spermia! teraz sa budes bat ci ti pride menstruacia alebo nie? alebo co bdues robit, kebyze ti tuna 3 baby napisu ano mozes a 3 nie niemozes? smejem sa, a je dost blbe ze to tu stale riesis, ved pockaj urob si tes alebo chod na gyndu.. tam ti daju odpovede, mozna ti daju aj nejaku knizocku, a po jej precitani zistis ze si bola troska mimo :D

gubcikova
21. sep 2012

a vieš že aj vyprs... môžeš prísť o panenstvo?čo ak si panna už neni? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre