Som nedočkavá ohľadom výsledku tehotenského testu

monika881
30. máj 2020

Ahojte ženy, som aj v živote veľmi nedočkava povaha a prejavilo sa to aj pri detekcii tehotenstva
Som 6 dpo, spravila som si test.
Test v prvých sekundách ukázal prvý obrázok, po cca minúte ale už nebolo nič
Pri druhom teste presne to iste
Co si myslite?
Ďakujem

sense
30. máj 2020

Ze pockaj kym ti nebude ms meskat

domisha02
30. máj 2020

@monika881 moze ist o chybný test

denden77
30. máj 2020

@monika881 myslim, ze by si mala tu nedockavost trosku prekonat a pockat 😉

nini1010
30. máj 2020

Za prve ciarky na teste nebyvaju takto blizko takze je to na 100% chybny test a za druhe,ziaden test na svete ti neukaze ciarku 6dpo.Ked si taka nedockava mala by si si najprv nastudovat nieco o tom co sa deje s vajickom po oplodneni,kolko trva jeho cesta do maternice,uhniezdenie a kedy sa vlastne zacina vyplavovat hormon hcg.Keby si tak urobila netestovala by si 6 dpo 🤦‍♀️ Ducha uvidis NAJSKOR 9-10dpo.

wejuska7910
30. máj 2020

Pocas svojej nedockavosti si to mozes nastudovat zatial,aspon ti cas rychlejsie ubehne 😁mna stale udivuje ako niekto,myslim celkovo chce dieta a nema ani sajnu co a ako funguje 🙈🤦fakt v dobrom ti radim pocitaj co ako funguje,predides tak neskor mnozstvu nezmyselnych otazok 😉bez urazky

asia83
30. máj 2020

@monika881 Že máte veľa peňazí, keď ich míňate na testy, ktoré sú zbytočné 6 dní po možnej ovulácii.

katka281
30. máj 2020

@monika881 je velmi skoro na test, mne test ukazal ducha 11den po ovulacii a aj to je dost skoro, kedze niektore zeny maju ducha az napr. tyzden po vynechani ms (ja som ho mala 2 dni pred ocakavanou menstruaciou). Testuj urcite neskor.

barbora_4
30. máj 2020

@monika881 ahoj , ja tvoju nedočkavosť úplne chápem lebo viem aké to je, sama som taká. Ale naposledy som neverila a vydržala som dva týždne po vynechanej menštruacii s tým že určite len mešká a ona už neprišla. Určite vydrž kým bude meškať aspoň pár dní je to úplne zbytočné takto robiť test lebo aj keby sa podarilo test ti ešte nič neukáže. Neboj, keď to nebude tento krát, bude nabudúce 😊

krisbar
31. máj 2020

No ja som zvedava, co budes robit tych 9 mesiacov tehotenstva...

nikapuggioni
31. máj 2020

ahoj. Ja som to mala take iste. Tiež som si spravila tehu test na 9 DPO hneď sa ukázali 2 čiarky a po uschnuti zostala len jedna. Nedalo mi to tak som si test spravila aj na druhý deň. A tiež to iste najprv dve čiarky pak len jedna. I keď niečo sa tam marilo horko ťažko po uschnuti. Další deň to iste stym že zostala úplne slabunky druha čiarka. Nooo a takto som testovala do 14 DPO a vtedy mi tehotenstvo potvrdil clearblue digitál

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre