Som dva dni pred menzesom a test je negatívny

carinka888
22. okt 2022

9.oktobra som mala ovulaciu ( resp ovu test mi ukazal 2 silne ciarky) snazili sme aa aj v ten den.. som dva dni pred menzesom a test negativny.. mam hroznu kyselinu na vravanie lazdy vecer a bolia ma prsia ine nic… mam lieky na kyselinu len neviem ci si ich mam dat .. je mozne ze test este neukaze tehu alebo je to dedinitivne ze negat? Testy robene vacsinou poobede

macko1007
22. okt 2022

@carinka888 uprimne mna prsia boleli od 6dpo.. asi na 8dpo ked som lezala mi prislo hrozne zle,tak som robila od 9-11dpo testy a nic..az den pred ms alebo v den ms cca 12-13dpo mi vysiel duch

sunshine_18
22. okt 2022

@carinka888 ak ti 9.10. Vyšiel pozitívny ovu test znamená to ze ovulácia prebehla o 24-48hodin.. Uhniezdenie trvá 6-10dní a hcg sa začína vylučovať do moču po cca 3-4dnoch od uhniezdenia tak si to spočíta a uvidíš.. Ak mešká ms stále je tu šanca.. Skús ešte o 2dni z ranného moču ak ms nepríde

carinka888
autor
22. okt 2022

@macko1007 takze mam este cakat?? Ktomu som aj seknuta a musela som si dnes dat ataralgin lebo nevladzem chodit..:( cize 🤦‍♀️netusim

dominika1922
22. okt 2022

@carinka888 ja som mala ovuláciu 11.10 a mam podobne príznaky. Zatiaľ čakám na deň ms a spravím ráno test🙂

dominika1922
22. okt 2022

@carinka888 ináč niektoré baby tu písali ze im neukázalo ani deň po tom čo menštruácia meškala. Ja si hovorím že to je nádej pre nás ostatné😀

nevenka
23. okt 2022

@carinka888 neboj nic, ja som tiez takto vzala lieky pri tretom, lebo pred MS ma zvykla bolievat strasne hlava a ono uz to babo bolo tam. Nic mu nie je. To keby aj si tehptna, tak este dlho nebude napojene na Tvoj krvny obeh, to je ok.
Pri poslednom dietati, co je v bruchu, som brala lieky, co sa v tehotenstve vyslovene nesmu vobec, zatial vyzera byt zdrave, len dufam...🙏. A spolieham sa na toto o tom krvnom obehu.

carinka888
autor
24. okt 2022

@dominika1922 nic tam nie je:(

dominika1922
24. okt 2022

@carinka888 ani ja tam nič dnes nemám resp. Aj to malilinko čo tam je nedokážem zachytiť na foto takže asi nič.. dnes som mala dosť menzes. Tiež užívam lieky ktoré by som musela vysadiť. Tak asi ešte len obe musíme počkať

carinka888
autor
24. okt 2022

@dominika1922 prsia ma bolia dost aj brucho ma bolelo vcera no cakame a cakame ale pri prvom tehu mi ukazal test dva dni pred menzesom a teraz nist.. tak pochybujem

dominika1922
24. okt 2022

@carinka888 nádej umiera posledná sa vraví😀 ja mam bolestivé bradavky jak hovädo takže zatiaľ verím že možno😀 skús zase za dva dni🙂 žiadna žena nie sme rovnaká takže to aj môžeme mať inak a ani tehotenstvo nebýva každé rovnaké🙂 moja mama vraví že napriek tomu že bola tehotná 4krat tak zakaždým to bolo iné tak sa snažím tým riadiť

carinka888
autor
24. okt 2022

@dominika1922 a mozem byttehotna ked v den menzesu mam stale negat test? No uvidime..🙂 pockam

dominika1922
24. okt 2022

@carinka888 ja si myslím že áno, ved je tu veľa takých žien čo to mali presne rovnako🙂 aj mne už mešká a testy stále negatívne🙂 mohla byť posunutá ovulácia a tak..

carinka888
autor
24. okt 2022

@dominika1922 no daj vediet o par dni aj ja napisem 🙂

carinka888
autor
25. okt 2022
dominika1922
25. okt 2022

@carinka888 na tomto niečo vidím ale to pepino robí, dáva falošné nádeje. Vraj nie sú už dobre tak túto značku už nepoužívam. Aj mne hádzali kadejaké čiarky. Ja aktuálne takto. Tú čiarku tam očami nedotlačím aj keď by som veľmi chcela 🙂

carinka888
autor
26. okt 2022

@dominika1922 a mne dnes vyslo toto

elalala
26. okt 2022

@carinka888 gratulujem 😊

carinka888
autor
26. okt 2022

@elalala a moze byt ze normalny test mi nezachytil a tento 1-2? A ked som mala ovulaciu 9teho ( vtedy som aj otehotnela ) tak to sedi stym testom?

elalala
26. okt 2022

@carinka888 digitálnemu ver skôr než tým obyčajným, lebo pri tých sa musíš spoliehať na farbivo a hladat tú farbu na teste...digitálny meria hodnotu a podla toho ti ukáže týždeň... takže teraz pekne oddychuj a užívaj si tehu 😊 ale keď si chceš byť istá, sprav si obyčajný test tak o 3 dni, to by si už mala mat viditelnu čiarku a potom zase o 2 dni...HCG stúpa obdeň a ak čiarka silnie, je to dobre znamenie 🙂

carinka888
autor
26. okt 2022

@elalala lebo teraz som na tom teste nemala ciarku a resp na pepino slabu… mala som aj mimomaternicove ale to bol priebeh uplne iny … ja pevne dufam ze bude vsetko ok.. a tie tyzdne sedia?no budem volat gynekologovi

elalala
26. okt 2022

@carinka888 ak bola ovu 9.10., teoreticky to sedí 🙂 nelám si s tým hlavu, potichučky sa teš a skús tie testy o pár dní len overiť, či čiarka silnie...ak áno, zavoláš gyn a už to pôjde 🙂

carinka888
autor
26. okt 2022

@elalala volala som mu povedal ze ked mi vyslo 1-2 som cca 3 tyzden ak bola ovu 9teho a ze o 4 tyzdne mam dojst… 🙂 tesim sa velmi ale vies co? Nebudem sa uz testovat necham to tak bude co bude lebo sa len budem nad tym trapit… prezía som toho vela a teraz to necham tak ako to ma byt..🙂

dominika1922
26. okt 2022

@carinka888 jeeej super teším sa s tebou 🤗🤗

elalala
26. okt 2022

@carinka888 to máš pravdu, teším sa s tebou a držím tebe aj drobcovi palce 🥰

carinka888
autor
26. okt 2022

@dominika1922 a ty ako? Zatial? Ako hovorim prekvapena som lebo testy obycajne nic a tento toto..🤷‍♀️tak uvidime

carinka888
autor
27. okt 2022

@elalala no dnes rano som zacala krvacat cize asi koniec

elalala
27. okt 2022

@carinka888 tak to ma mrzí, že sa neudržalo :( držím ti palce, aby to nabudúce dopadlo ako si praješ

dominika1922
27. okt 2022

@carinka888 ešte nestrácaj nádej. Veľa báb tu bolo takých že ešte dostalo menštruáciu. Možno bude slabá alebo iba dva dni. Nerada dávam falošné nádeje ale za vyskúšanie nič nedáš🙂

dominika1922
27. okt 2022

@carinka888 a ja stále nič. Ani krámy ani pozitívny test

carinka888
autor
27. okt 2022

@dominika1922 boli ma brucho ako pri menzese na vlozke je jasna krvale bez hrudiek bez nicoho ale je to take menstruacne… neni to velmi silne ani velmi slabe🤷‍♀️ dal mi duphaston a budu i piatok kontrola..:( mne sa chce plakat naozaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre