Som, alebo nie som tehu?

danielka91
31. mar 2021

Dobrý deň včera na večer som mala hnede spinenie myslela som že už mi príde menzes skoršie ale ráno potom som vstala išla na wc a menzes nikde moc čistý všetko pociťujem slabé kŕče prsia mám boľavé napuchnute menzes mi mal dôjsť len 03.04 dnes ráno som si spravila test a vyhodilo sa mi toto podľa vás môžem byt neviem či aj vy tam vidíte slabučku čiarku

anjelicek26
31. mar 2021

Podla mna krasna ciarka, spinenie na zaciatku tehu je relativne bezne, treba drzat palce, ze sa dobre zahryzlo a ciarka o par dni zosilnie.

c_est_la_vie
31. mar 2021

Gratulujem 😉

kikaaa444
31. mar 2021

Ano vyzerá to na tehu 🤩😍 držím palce

cookie29
31. mar 2021

ciarka tam je... spinit mozes a tehotenstvo sa moze normalne vyvijat a moze z toho byt aj biochemicke, bohuzial... najlepsie je zopakovat test o 2 dni z prveho ranneho mocu. Drzim palceky

ingrida1127
31. mar 2021

Ahoj to isté som mala ja v nedeľu najprv krvavý výtok taký úplne slabulinko a potom som mala dva dni ale pár krát úplne slabulinke hnedé špinenie a potom nič moč čistý a tiež mam dostať ms 3.4.ale bojím sa si spraviť test aby som nebola sklamaná

queen16
1. apr 2021

@danielka91 si😇 gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre