Som 9 dní po ovulácii a bolia ma prsia

16. aug 2021

Dnes som 9dpo a strašne ma začali včera bolieť prsia, tak som dnes skúsila test, mám ich kopec, tak že nech sa míňajú a vykukli na mňa // úplne hneď, tak som urobila hneď dqlsie(s toho istého moču) a takýto je výsledok 😊... Môžte mi prosím napísať vás názor, či by s toho niečo mohlo byť 🤗? Ďakujem 🥰

autor
16. aug 2021

Na tom rozobratom to síce takto na foto nie je vidieť, ale v skutočnosti je aj tak slabý dúšik

miskamicha
16. aug 2021

Moze. Aj ja som take mala na 9dpo. V ten den som spravila asi 6 testov lebo som.tomu neverila.Vyzera to dobre. A tie negativy to daj prec🙉 držim palce aby sa zadarilo!!!!!

autor
16. aug 2021

@miskamicha jéj ďakujem za podporu 😘a bodaj by tak bolo 🙏... Práve tento mesiac som sa už na to vykašlala,bol to kolotoč, tak žiadne lieky, čaje, meranie teploty,len ovu testy a ovulku som si aj pekne cítila, tak už len nech to silnie🙏... Už nech je ráno 🙈🤗skúsim zase

zuzi0911
16. aug 2021

Áno, vyzerá to dobre ❤️🍀

autor
16. aug 2021

@zuzi0911 moc ďakujem 😘 silno verím, že tento krát to už teda vyjde 🙏

simbatko
16. aug 2021

Vyzerá to zaujímavo 😉Pevné verím že to bude tehulkovanie jak sa patrí...🙏🙏😘

simona139469
16. aug 2021

Mne sa zdajú tie prvé dva z hora dosť silne… akoze vidim tam niečo… takze držím palce a daj zajtra vedieť

zuzula91
20. aug 2021

Ahoj. tak ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre