Som 5 mesiacov po pôrode a mešká mi menzes

29. nov 2022

Baby som 5 mesiacov po porode a uz som mala 2x ms no teraz mi meska uz 4. den. Pred tehotenstvom som mala nepravidelne takze extra nepanikarim ale predsa len som si robila test uz 2. den po a dnes rano o 3. co je teda ten 4.den lebo som proste chcela😂 vsetko negativne len pre moje svedomie sa pytam kebyze som tehotna test by to uz ukazal nie? mala som ten citlivy 10 mlu/ml

spadnutaslivka
29. nov 2022

takto skoro po pôrode môžeš mať "meškanie" aj pár mesiacov 😉

aniee_aniee
29. nov 2022

kolko dni si od ovulacie (kedy s partnerom ste mali pohlavny styk)?

autor
29. nov 2022

@spadnutaslivka aj ked som uz mala 2x kramy skoro na cas? moze to zrazu takto vynechat?

autor
29. nov 2022

@aniee_aniee uprimne ovulaciu som si nikdy nesledovala a ani neviem 😂 kvoli malemu moc nespime takze to mame take ze such na uspatie a spime takze uprimne si nepamatam mozno ten prvy den meskania to mohlo byt naposledy alebo den pred tym neviem ano nechranime sa to je pravda ale davame si pozor ani nemam ziadne priznaky len som nervozna😂

aniee_aniee
29. nov 2022

po porode, kym sa telo a hlavne cyklus sa doporiadku a spamatá sa a prečistí, tak to trvá dlhšie.. ale neviem čii kojiš alebo nie, má na to vplyv aj ked jasne su pripady,, ale tie su asi vždy hah

autor
29. nov 2022

@aniee_aniee nekojim ale tak myslim ze 4. den by uz ukazalo

spadnutaslivka
29. nov 2022

áno, aj keď si mala 2x skoro načas... na cyklus vplýva aj nočné vstávanie, nepravidelná strava, stres a kadečo... takže takto krátko po pôrode v pohode môže mesiac vynechať. ale pravdepodobne do týždňa dostaneš (alebo do 2)

autor
29. nov 2022

@spadnutaslivka dufam lebo zase behat po gyn ze mam nejake problemy to sa mi vazne nehodi😂dakujem za povzbudive slova

beata_k
29. nov 2022

No ak sa nechranite, tak treba pocitat s tym, ze mozes otehotniet. Aj ked teraz nie si tehotna, dobre si zvazte "nasledky"

veronika3110
29. nov 2022

Môže to kolísať aj rok po pôrode… ja som 7m po pôrode a cykly mám take že 49 dni, 13 dni a pod.. jeden slabý, pri druhom nestíham meniť vložky s tampónmi dokopy… naozaj to 5m po pôrode nemá zmysel sledovať, rátať a báť sa, že mešká..

autor
29. nov 2022

@veronika3110 dakujem☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre