Som 4 dni po ovulácii a je mi veľmi zle

van_dan
16. jún 2021

Ahojte, snazime sa o babo cca pol roka (mam 27), zatial nič avšak odkedy od Januara berieme Nosifol a snazime sa mam velmi silne ovulacie. Kazdy mesiac si myslim ze sa to podarilo pretoze bezprostredne po ovulacii ma nafukne, chce sa mi vracať, som akokeby chorlava, velmi zle spim, toci sa mi hlava, bolia ma prsia a mam silne krce aj 5 dni za sebou. Nikdy sa mi to nedialo iba odkedy sa snazime. A vzdy pridu kramy...aj o den skor ako je zvykom. Cyklus mam pravidelny, robim si aj ovulacne testy takze viem ked ovulujem. Tento mesiac je o dost iny - som 4DPO a je mi fakt extremne zle, mam zvysenu teplotu, napina ma, pada mi hlava co sa mi chce spat, vsetko ma boli, mam extremne krce na jednej strane, priserna bolest krizov. Na gynde som bola vo februari,, vsetko je ok - cysty nemam.Mala ste prosim niektora taketo skusenosti? Poradte.

bublanina1
16. jún 2021

@van_dan takto skoro žiadne teh.priznaky ani nemôžeš mať ..je to psychika ....príznaky prídu až neskôr

comika
16. jún 2021

@van_dan no skor budes vycerpana alebo chora. Velmi skoro je na tehotensku nebolnost. Ak si aj tehu, zatial sa oplodnene vajicko ani len neuhniezdilo v maternici

barus26
16. jún 2021

@van_dan tehotenstvom to zatiaľ nebude, keďže vajíčko ešte nie je ani uhniezdene … možno budeš chorá

miskanathan
16. jún 2021

@van_dan poznam ten stav, mozes to mat z prudko stupajuceho progesteronu po ovu. Drzim palce.

nevenka
16. jún 2021

@miskanathan asi...ja toto mavam od tretieho porodu takto, teraz som 6 dpo a otrasne mi je. Po 4 mesiacoch od porodu som dostala menzes, no mohlo to pockat este. Kedze taketo stavy 🙄

desore
16. jún 2021

@van_dan Partner mal vysetreny spermiogram?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre