Som 12 dní po ovulácii a bolia ma prsia. Môžem byť tehotná?

angie666
12. nov 2020

Baby poraďte.Snažíme sa o mimi.
Dnes dom 12 DPO a neskutočne ma bolia prsia a aj tmavnú dvorce,pritom vôbec nemám bolesti pŕs pred MS.
Do MS mám 2 dni no nevydržala som a spravila test,ktorý však vyšiel negatívne. :(
Myslíte že je priskoro?
Alebo sa len zbytočne teším?

puticka7
12. nov 2020

@angie666 je priskoro, nadej zomiera posledna takze treba verit, no test si treba vyskusat robit az ked ti bude tyzden meskat menstruacia.

katyt
12. nov 2020

bolesti pŕs vôbec nemusia znamenať tehotenstvo, ja som nemala žiadne príznaky tehotenstva keď som bola tehotná. Ale pred menzesom áno. Test si urob naozaj až keď Ti bude meškať menzes aspoň tak týždeň, pokiaľ ho mávaš pravidelný.

nevludna
12. nov 2020

@angie666 ak by to boli priznaky tehotenstva, tak ti to ukaze uz aj test..este vydrz a uvidis

angie666
autor
12. nov 2020

Baby,z ničoho nič veľká bolesť podbruška a kus krvi :( takže som sa tešila zbytočne však?

katyt
12. nov 2020

@angie666 bohužial asi áno. :( Ale neboj, raz to príde, len sa na to nesmieš tak sústrediť, aj keď je to ťažké, ale netreba čakať každý mesiac, lebo o to väčšie býva sklamanie. Test si rob vždy až keď Ti mešká menzes pár dní, lebo na to aby Ti aj ukázal tehotenstvo musíš mať už v tele vyššiu hladinu hormónu, inak to nezachytí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre