Som 10. deň po ovulácii a test je negatívny. Je ešte šanca?

26. júl 2022

Ahojte maminy,

Vy ste tu iste skúsené, chcem sa opýtať, dnes mám 10 dní od styku a test negatívny. Avšak cítim jemné kŕče v podbrušku ako pred MS, ale slabšie, som veľmi unavená, teplota bazalna sa drží nad 37 už 9 dní a mám silný výtok hustý až lepkavý. Do MS mám ešte týždeň. Pri predošlom tehu mi test vyšiel už 10DPO.
Nejak cítim, že sa podarilo, ale ten test ma trošku mätie. Počkať ešte do termínu MS, alebo už by sa malo niečo ukázať? Ako ste mali vy? Kedy sa test ukázal pozitívny? 🙂

Ďakujem krásne

janetinka27
26. júl 2022

este pockaj

autor
26. júl 2022

@janetinka27 🤗 ďakujem. Mali sme už biochemické, takže sa trošku bojím sklamania.

tehotna40
26. júl 2022

Vieš, ono aj keď bude pred MS ten test pozitívny ti nezaručí ze sa to udrží a ms nepríde. Takže by som sa asi takto nestresovala a netlacila na pílu. Počkaj, keď nepríde ms testuj. Držím palce 🙂

autor
26. júl 2022

@tehotna40 máš pravdu, čo sa má stať, stane sa. Vďaka 🍀

sella38
26. júl 2022

Jasne,ze je sanca. V prvom twhotenstve som mala jasne pozit.test na 9dpo 😱😀 Pri druhom na 14dpo jemny duch na teste,takze 10dpo by bol iste negativny.

ildiko36
26. júl 2022

Mne len 2dni pred ms ukazal test pozit ale len clear blue, 3dni pred ms este bol test negat.

autor
26. júl 2022

Juuj ďakujem vám, už som kľudnejšia. Počkám ešte 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre