Snažíme sa o dieťa a mám bolesti

2. okt 2024

Pekny den zienky
Od leta sa s muzom snazime o babatko
Dnes som 18DC,po skonceni MS sme zacali ist naplno,plodne dni som mala od 24.9 do 30.9 kdezto ovulacia prebehla 28.9 potvrdena testom aj hlienom.Od vcera mi ide prerazit
krize a bolesti ako pri MS,komplet cele podbrusie a zimnica.Moze byt ze by MS dorazila skorej ako 13.10? Fakt mam pocit ze sa mi zajtra spusti..

domka222
2. okt 2024

Môže, že sa dostaví skôr. Alebo sa dostaví choroba

glade22
2. okt 2024

Nemáš zápal močových ciest?

autor
2. okt 2024

@glade22 nemam
ten pocit ine tazkosti nemam len klasicke PMS

glade22
2. okt 2024

Bolesti krížov a podbruška a zimnica je pre teba klasické PMS?

autor
2. okt 2024

@glade22 no okrem zimnice to mavam takto vzdy pred menzesom po prvom porode,ale nikdy by sa mi nestalo ze by som MS dostala takto skorej preto sa pytam ci je to v tomto obdobi kedy sa naplno venujeme aby sa podarilo druhe normalne

domka222
2. okt 2024

Bóže, tak normálne napíš, že či to môže byť tehotenstvo,nie omáčky dookola. Nie ,nemôžu to byť príznaky, keďže od ovulácie prešli cca 4 dni. Však uvidíš, či príde MS. Niekedy vie hormónom "preskočiť

diewcatqoo
2. okt 2024

4 dni po ovulacii je naozaj skoro na akekolvek priznaky. To by museli byt zazracne spermie. Alebo ovulacia skor, nez si myslis, ak toto ma byt priznak tehotenstva.
Ono sa obcas stava, ze MS dojde aj skor (mne sa napr. stalo, ze som 2x v zivote dostala MS na 20. den) alebo moze ist o nejaky iny problem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre