Smrdí mi mäso. Znamená to, že som tehotná?

4. feb 2023

Ahojte. Idem na vás s otázkou😃 ak mi smrdí mäso znamená to hneď že som v tom? Kým bolo surové nesmrdelo uchutila som ho a ako sa pieklo tak mi kus smrdelo aj chuťovo bolo divné..dala som ochutnať priateľovi tiež sa zamyslel na kusok či je dobré ...je pravda že sme včera oslavovali tak chuťové bunky sú v ťahu😃😃ale inak pohoda žiadna bolesť pŕs ani brucha ani chute divné ani nič len toto mäso😃

patus_2
4. feb 2023

Nemôže to byť len pokazené alebo nie príliš čerstvé mäso?

autor
4. feb 2023

@patus_2 nooo trvanlivosť má do zajtra čiže🤷🏼‍♀️surové vôbec nesmrdelo aj pekné bolo slinky sa mi zbiehali a zrazu smrad😃😃

jaskolka
4. feb 2023

Takže smrdí aj jemu? Môže to byť nejakym korením, či prídavkom pri varení. Alebo proste už nie je čerstvé.
A nie, to ze ti smrdí varené mäso absolútne neznamená ze si určite tehotná. Mne sa často stávalo aj stáva že už uvarené jedlo mi nechuti, alebo nevonia a tehotná určite nie som (stalo sa mi to aj v čase, keď som ešte ani nemala pohlavný styk)

ruzovakrava
4. feb 2023

Nevieme či môžeš byť v tom, skús tehotenský test. Na vôňu a chuť mäsa má vplyv veľa vecí, napríklad aj to čím sa zviera živilo a kde žilo.
Btw mne bolo z mäsa (už upraveného) zle cca prvú polovicu tehotenstva. Smrdelo mi neskutočne, domáce aj kupované, akýkoľvek druh.

autor
4. feb 2023

@jaskolka no taký bol nerozhodný takže ťažko povedať

@ruzovakrava to že na test je ešte skoro mám mať až v strede mesiaca svoje dni a minuly mesiac som mala normálne.

ruzovakrava
4. feb 2023

Tak to je ešte pomerne skoro na tehotenské príznaky 🙃 aj keď, všetko je možné, nevieme aký máš cyklus. Inak ak mäso po upečení smrdí čpavkom tak je jasné že už bolo chytené.

micusa2222
4. feb 2023

moja zlatá, staré mäso ti ani nemôže šmakovať...

dadka128
4. feb 2023

Ked nechutilo aj jemu preco uvazujes nad tym ci si tehotna ?🤣🤣 podla mňa mu nič nie je, pokym maso nesmrdi pred upravenim.
Ale zas nejedla by som nieco co mi nechuti alebo smrdi

bibina32
4. feb 2023

Mne po covide všetko mäso aj šunky smrdeli.

mamkalentedkova
4. feb 2023

Mne smrdí hydina ,hlavne uvarená ,už roky a tehotná teda nie som 🤦‍♀️

monillia
4. feb 2023

@mamkalentedkova podobne, ja nemôžem doma kura piecť, mne to príšerne smrdí, už roky

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
4. feb 2023

Mne kuracina vzdy smrdi. Darmo sa snazim kupovat co najlepsie maso,proste tie krmne zmesi tam citim. A v poslednej dobe uz ani bravcovinu nemozem ani citit. Tehotna nie som.

beata_k
4. feb 2023

Aj keby si bola, tvoje telo este ani nevie, ze si tehotna. Takze tehotenstvom to nebude.

bimbambom
4. feb 2023

Ak by toto bola pravda , som tehotná 10 rokov vkuse 🙂

gertrudaosem
4. feb 2023

Ano si v tom

stanulienkat
4. feb 2023

Myslis, ze cudzi ludia na nete budu vediet, ci si tehotna?

mamkalentedkova
4. feb 2023

@monillia ešte pečené znesiem..ale vývar v chladničke ...bleee a surové tiež..niektoré ,keď sú balené v ochrannej atmosfére.Neskutocny smrad a to som 5 rokov robila na pultoch s mäsom a výrobkami 😁

monillia
4. feb 2023

@mamkalentedkova Mne surové, vyvar a keď robím mäso bez kosti nesmrdi, ale nemôžem piecť stehna alebo celé kura .Ked to jem mimo dom som s tým ok,mne to nehorázne smrdi keď sa to robí

natali1991
6. feb 2023

@ruzovakrava to neni tak pravda ze je skoro ja som mala po tyzdni od oplodnenia pocit ze ked vidim kuracie prsia surove ze sa dogrcam a tyzden potom som mala pozitivny test

ruzovakrava
6. feb 2023

@natali1991 ty si ty, každá má iný cyklus.

natali1991
6. feb 2023

@ruzovakrava tak ale netreba pisat te to je skoro lebo to vobec neni pravda mala som to iste aj pri prvom tehu proste tyzden pred ms som mala priznaky

ruzovakrava
6. feb 2023

@natali1991 písala som že je to síce skoro ale nevieme aký má cyklus. To že ty si to tak mala nič neznamená ale nikto ti to nevyvracia 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre