Slabý hnedý výtok a duch na teste

12. okt 2020

Ahojte chcem sa opýtať či ste sa s tým stretli aj vy, mešká mi menstruacia 2 dni, bolest v podbrusku, dnes na teste ráno slaba carka
Ale dnes sa mi objavil slabo hnedý výtok ktorý sa strieda s bielym.
Je to na začiatku teh. Ok? Ten výtok je len trošku

sekerka18
12. okt 2020

Ahoj. Nechcem ťa strašiť aké mne takto začalo biochemické tehotenstvo. Prišiel menzes a test vybledol. Správ o dva dni test či silnie čiarka.

darci17
12. okt 2020

Ahoj, dva dni po vymeskani ms by mohlo byt viac než duch. Takze 50 na 50, buď je to tehu, alebo biochemické tehu.

matus7030
12. okt 2020

Tiež som to tak mala. Po 4 dnoch meskajucej MS špinenie aj 7 -8 dni a nakoniec sa menštruacia rozbehla na plno.A na teste bola viditelna ciarka, ziaden duch. Takze ako pisu baby vyssie asi biochemicke. Ak mas moznost ist na krv k dr chod zistit ake mas hcg ak este nemas stale menstruaciu.

miskafilipkovab
12. okt 2020

@sekerka18 tiez som talto mala pred troma mesiacmi. A dlasi na to to vyslo 🥰🥰

wiwa2
13. okt 2020

No ja som tiez na tom tak. Od vcera slaby hnedy vytok... a duch na teste...ale ja mam mat az v sobotu kramy

sekerka18
13. okt 2020

@miskafilipkovab ja som to tak mala minulý rok. Vo februári v 11tt som potratila a teraz po polroku sa zadarilo a začala som krvacat. Akurát dnes idem do nemocnice či sa vycistim sama alebo zas kyret.

zuzka565
13. okt 2020

Ja som od začiatku tehu spinila. Raz som mala aj čerstvú krv. Tak som sa testovala aj každý deň. Čiarka silnela. Som sa nijak nenamahala. Dr povedal ze prvý trimester je 50:50. Spinila som do nejakého 13tt momentálne som v 24tt.

autor
13. okt 2020

Ahoj, tak hnedý výtok sa zmenil na menštruáciu, a na testu už nemám čiarku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre