Slabý duch na 41. deň nepravidelného cyklu

17. apr 2022

Poslednú ms som mala 6.3., mám dlhší cyklus, 36-38 dní. MS stále nechodí, aktuálne mešká 11 dní. Nebolo by to nič nezvyčajné, ale urobila som si test pre istotu. Je tam vidieť slabulinka druhá čiarka. Viem ako vyzerá negatívny test, a tu je proste veľmi slabo ale vidieť tu druhu čiarku. Na dvoch testoch dvoch znaciek. Ale nejdem mi do hlavy keby som bola tehotna, prečo by bola ta čiarka taka slabucka. Tento deň cyklu už by bola výrazná ci? Ale sú vaše skúsenosti?

mamamasama
17. apr 2022

Aký dlhý cyklus máš zvyčajne? Aspoň priemer. Tiez som mala poslednú MS 7.3., ale na tretí po meškaní deň tam už boli koľajnice ako hrom. Je možné, že máš posunutú ovuláciu. Hoď sem aj test.

autor
17. apr 2022

@mamamasama cyklus mam tak 36-38 dní, testy už sú na smetiarskom aute. Skúsim ďalší pozajtra

zuzanaete
17. apr 2022

Ak mavas dlhe cykly, tak mavas aj ovulaciu neskor. Ciarka na teste nezalezi odo dna cyklu, ale podla toho, kolko dni si od ovulacie. Takze pri dlhsich cykloch kludne moze byt este slaba.

mamamasama
17. apr 2022

@autorka tak to vobec nie je stratené. Mas dlhší cyklus, takze aj ovulácia môže byť posunutá. ;)

majamat
17. apr 2022

su 2 moznosti, bud test ukazuje falosnu pozitivitu. niektore testy duchuju.
druha moznost je, ze si mala ovulaciu dost neskoro, tesne predtym,a ko si mala mat ms a teda teraz si len necele 2t po oplodneni a mas teda reste pomerne nizku hladinu HCG.
a teda este by som pridala aj 3 moznost, na ktoru to zatial nevyzera a to ej biochemicke tehu.

zopakuj test, urob ho rano, z tanneho mocu, najlepsie je,a by bol moc husty, minimlane rozriedeny vodou ( poznas topodla toho, aky je tmavy. ak je tmavo zlty, az taky hnedasty - obsahuje malo tekutin )

pondelok01
17. apr 2022

Ak mas 36-38 dnovy cyklus a teraz je den 41, tak ti predsa nemeska 11 dni.

katie253
17. apr 2022

Ja mám tiež takéto šialené cykly, od 30-45 dní. Pri druhom tehu mi ukázalo dve čiarky až na cca nejaký 50 DC.

autor
17. apr 2022

@pondelok01 hej máš pravdu, ja som to meškanie počítala akože od klasického cyklu.

majamat
17. apr 2022

ak mas dlhsi cyklus, zrejme mozes mat neskor ovulaciu. musis ratat cyklus aky mavas.

autor
18. apr 2022

Tak nakoniec prišla ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre