Slabý duch? Alebo zlé tehotenské testy?

miriam18111
14. mar 2020

Babulky včera som robila test, najskôr tam bola slabu ka čiarka ale akoby vymizla ale tieň akoby ostal
Dnes ráno som robila teda druhý ze z ranného moču lebo včera to bolo poobede co si myslite je to tam alebo je nula bodov

c_est_la_vie
14. mar 2020

Podla mna je test rozmoceny alebo nie je este uschnuty...

c_est_la_vie
14. mar 2020

A este- skus to fotit na svetle

zuzu1994
14. mar 2020

@miriam18111 ahoj ten test je hrozne rozmoceny 👌nic tam vidiet nie je

lala0948
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martuska313
14. mar 2020

Vyzera byt rozmoceny

kitycat
14. mar 2020

zeny to neviete ani len fotku svojho ocikaneho testu urobit, zasnem :D

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bressy
15. mar 2020

Myslite si, že to je pozitívny test? 8DPO

iamfruity
16. mar 2020

@bressy vyzera pozitivny 😊😊 ja som mala rano podobnyyyy 😍😍

juliatriscova
26. nov 2020

@bressy ako si dopadla? si tehu?

juliatriscova
26. nov 2020

@miriam18111 ako si dopadla? si tehu?

miriam18111
autor
26. nov 2020

@juliatriscova
@juliatriscova ano som ale tento test test nebol dobry

juliatriscova
26. nov 2020

@miriam18111 to sa teším a blahoželám 🙂........aké si mala príznaky a od kedy? my sa tiež snažíme o bábätko, tak verím, že čoskoro

zuzka1090
30. mar 2022

@iamfruity prosím tá, vidíš tam niečo alebo len tam niečo chcem vidieť? Som 4 dni pred ms, 10po ovulácii. Snažíme sa dlhšie, tak skúšam. Naživo je tá čiarka viditelnejsia trosku, ale nedá sa mi to tak odfotiť.

iamfruity
24. apr 2022

@zuzka1090 urcite nieco vidim ale urob si zajtra od inej značky lebo mne tento ukazoval tiez dve ciarky ale tehotna nie som žiaľ :(((

zuzka1090
25. apr 2022

@iamfruity keď aj tie z lekárne vyzerajú rovnako. Tento dnešný je maybebaby, vyzerá ako pepino. Mám podozrenie, že sú to tie iste, len ich prebaluju do iných obalov 😁 tento dnešný mi príde o trosku silnejší, som 3 dni do menštruácie

iamfruity
25. apr 2022

@zuzka1090 ja by som skusila este iny sle toto vyzera uz totalne nádejne:D velmi gratulujem ak to je ozaj tak 🥰

zuzka1090
26. apr 2022

@iamfruity dúfam 🙏 a ďakujem. S testom už počkám do ms

zuzka1090
26. apr 2022

@iamfruity nepočkala som … ak by som bola tehotná, nemala by tá druha čiarka byt silnejšia ako včera? Mám dva dni do ms dnes, nie je možné, aby mi dve značky testov dochovali rovnako. Či ako? Joj viem že musím čakať a netestovat toľko, ale ja neviem vydržať, som nedockava
Nie je to len kanalik?

iamfruity
2. máj 2022

@zuzka1090 ako si na tom ? Uz by mala byt urcite silnejšia …

levandulova111
6. máj 2022

@zuzka1090 tiež by ma zaujímalo, ako si dopadla... Mne deň pred ms (utorok) vyšiel slabo pozitívny test, v deň ms (stredu) už bol silnejší, tak som počkala do dnes a že už hádam budú koľajnice a je rovnako silná druhá čiarka ako z tej stredy 😔 nemalo by mi po dvoch dňoch už ukázať silnejšiu čiarku? Bojím sa najhoršieho...

levandulova111
6. máj 2022

Tu je foto mojich testov, rovnaká značka... Horný deň pred ms, stredný tá streda na druhý deň, teda v deň ms a spodný dnes piatok po 2 dňoch... V noci som síce bola na wc a aj som sa potom napila vody, ale nemyslím si, že by to až tak ovplyvnilo, hlavne keď som bola na wc 2:38, čiže bolo dostatok času aby sa mechúr naplnil 😔

zuzka1090
9. máj 2022

@iamfruity ahojte, nič… ms prišla a už aj skončila

iamfruity
19. máj 2022

@zuzka1090 to ma mrzi… mne prave dnes prisla 😭

zuzka1090
24. máj 2022

@iamfruity to naozaj? To ma mrzí… 🙁 hádam nabudúce sa nám podarí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre