Slabučká druhá čiarka na tehotenskom teste

milaada
14. sep 2012

Možno pre niekoho otázka od veci,urobila som si test a druhá čiarka je taka slabucka ako keby bola na teste prednastavena ryha,keď sa namočil tak to ukazuje lebo keby som mala slabeho dušika tak by bola čiarka už do ružova,nie?a sa mi zdá že je aj tenká ta čiaročka.Mate s tým niektorá skusenosť?

mima4
14. sep 2012

@milaada nie som si ista, ale ten test je rapidclear? Lebo ten ma taku "ryhu", ktoru ked sa veeelmi snazis a kukas pod dobrym svetlom...tak ju vidis...

sabina1975
14. sep 2012

aj ja som mala ducha a o dva dni tam uz boli dve silne ciary moj manzel ich nazval kolajnice pre IC

davidka27
14. sep 2012

@milaada to je tiež tehotnosť

dancul80
14. sep 2012

@milaada vydrz 2-3dni a test zopakuj. ale inak z mojich skusenosti ked tam nebolo nic tak som nikdy nic nevidela. a "duch" sa objavil len ked bol test pozitivny

kristina39
14. sep 2012

ahoj...podla toho kedy si si ten test robila..po kolkych dnoch od styku...lebo ja som si robila 5 dni po styku a potom aj po 7 dnoch a testy boli negativne...a potom som si urobila 1 den po vymeskanej mrche a tiez som mala ciarku slabulinku skoro ziadnu...a az 7 dni po vymeskanej bola uz silnejsia...tak si myslim ze sa mozes tesit...

viktoria12
14. sep 2012

Ahoj aj ja sm mala take že a dnes mam doma 10mesacnu slečnu

kacka1977
14. sep 2012

ahoj, skus koupit jeste jinej druh testu, ja taky mela takovou slabouckou carku, ze jsem si nebyla jista. Koupila jsem hned ten den jinej test protoze jsem byla nedockava, tam byla taky slaboucka carka, a pak jsem jeste test opakovala dalsi den a carky zesilnovali..😉

pepinka25
14. sep 2012

ahoj aj ja som to tak mala druha bola slabucka isla som na gynekologiu a uz som bola v 4 tt tehotenstva 🙂

lilysk
14. sep 2012

@milaada Tiez som mala skoro neviditelnu ciarku a uz to bolo o 9 mesiacov na svete 🙂)
Gratulujem 🙂

baramborka
15. sep 2012

nevieš dat foto toho testiku ? 🙂

lenosko
16. sep 2012

@milaada to byva ked to prilis skoro skusas, HCG este nemusi byt dostatocne vysoke. Alebo ked to nie je celkom ok - to bol moj pripad. Ja som testovala tyzden po meskani. Prvykrat len naznak ciary a o 2dni krvacanie ako svina. Teraz po dvoch rokoch snazenia, tyzden po meskani vybehli take tmave ciary az to bolo divne a urobila som si este jeden test 🙂

denisa58
1. feb 2014

Ahojte chcem sa opytat ..10 den mi meska menstruacia robila som si testi 3 prvy negativny na druhom sa mi ukazala druha ciarka ale slabucka a treti test negativny co to znamena??

zuzanka2609
17. máj 2014

dievcata pozrite sa na tieto testiky vidite tam nieco budem vam vdacna dakujem

nikolka2014
20. máj 2014

@denisa58 si tehotná však?

nikolka2014
20. máj 2014

@zuzanka2609 zopakovala si si test? Lebo sa mi zdá že tam čiarku vidím ;)

zuzanka2609
22. máj 2014

@nikolka2014. Nestihla som lebo jeden den meskala a prisla mrcha ale zatial je slaba ta uvidime som trosku sklamana s toho

bedo3130
10. jún 2014

Dobry ja somala slabe ciarky iba pri jednom druhu testov gravitest a ine mi nic neukazovali a dostala som to presne. Bola som ci to je nieco ine. Vraj to moze byť aj rakovina. Som sa docitala.dakujem za odpovede som zufala uz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre