Slabohnedé špinenie. Začína mi menzes, alebo som tehotná?

dyrberg
25. feb 2012

Ahoj baby ma niekto slabohnede spinenie pred menstruaciou ? Je toho malo minimum ...mam dostat menstruaciu zajtra ale takisto sa snazime o babatko.Prosim ozvite sa ...dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

malapepka
25. feb 2012

Podľa mňa veľmi zbytočná otázka. Ja viem, si nedočkavá, ale nikto ti neodpovie s určitosťou. Stačilo počkať pár dní a buď príde menzes alebo nepríde a spraviš si test. Straaaaaaaaaaaaašne zbytočná otázka ☹

svetllana
25. feb 2012

No hlavne sa na to teraz moc neupieraj, lebo dostanes menzes ne ze zajtra, ale este dnes v noci..aby si si nahodou nerobila dlho nadej..tak to zvykne byt, ked niekto moc chce :-/

bambi2
25. feb 2012

hmmm, dobra otazka ale na tu si budes vedet odpovedat iba ty sama... 😉

poisonblu
25. feb 2012

to by sme museli byt sibyly, aby sme ti na takuto otazku vedeli odpovedat :D co ti brani spravit si test?

janica81
25. feb 2012

podla mna tiez zbytocna otazka...ale aj zbytocne komenty na nevhodnost otazky.... vsak ked chce niekto vediet sa spyta, nevidim na tom nic zle.... a ked nechcete neodpovedajte 🙂 .....

sprav si test a budes vediet!!! 🙂

vejinka
25. feb 2012

test by uz mal alebo nemal potvrdit tehotenstvo. takze sup sup do lekarne 😉

mladatko
25. feb 2012

tak,ked zajtra ma prist ten menzes,tak to bude predzvest menzesu,lebo menzes zacina najskor takto,kym sa to rozbehne,ked nepride a spinenie bude jeden den,ci dva a len hnede,tak potom by som riesila tehotnost a testy,ale nezufaj,ak to nevyslo dnes,tak nabuduce! 🙂,otazka je ci si pripadne tehu zelas,alebo by si s tym nejaky cas pockala???!!! 😵

00matula
25. feb 2012

noooo, moja, ja som tiez tak mala tento mesiac menzes, tyzden som tak necely spinila len a potom mi dosiel normalny, a tiez som v ocakavani...ale ako pisali uz babulky, netreba sa hned nadejat, raz to isto pride...pockaj zopar dni a uvidis...su aj take zienky, co maju menzes aj do 3mesiaca tehu... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre