Slabá palička na teste zmizla

fenqka
11. feb 2022

Moze mi niekto poradit co to je ked test ponorim do mocu najprv ukazuje slaba palicka a potom zmizne. Niekedy mi je na zvacanie ale test je stale negativny.
Dakujem.

petamich
11. feb 2022

no ze zrejme nie si tehotna 🤷‍♀️ skus pripadne iny test, ciarky nezvyknu miznut - bud tam su alebo nie su, ak by si mala nevolnost ako priznak tehotenstva, test by bol na 1000% pozitivny - nevolnost = HCG vysoke = kazdy test ho zachyti

martina1201
11. feb 2022

@fenqka nie je to náhodou farbivo prechádzajúce cez papierik a kanalik v mieste kde by mal ostať ružový pásik v prípade, že test zachytí stopy hcg? V tehotenstve nezvyknú miznúť čiarky a ak bolo robenych testov viac v rôzne dni, tak istotne by ťa čiarka bola viditeľná a tmavla.
Je možné že tak túžiš po dieťati, že si telo myslí, že môžeš byť tehotná a mať tehotenské príznaky? Ako dlho ti mešká menštruácia?

babydesire
11. feb 2022

@fenqka treba viac info o tom preco si myslus ze si tehu...

fenqka
autor
12. feb 2022

@martina1201 som pred ms

martina1201
12. feb 2022

@fenqka no tak potom testuj až keď bude meškať....

katarina6856
13. feb 2022

Mne sa stalo to isté pri mamateste, palička zmizla... tehotna som nebola, ostatné testu boli všetky negatívne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre