Slabá menštruácia, únava

miska.003
30. jún 2013

Ahojte potrebujem poradiť.Pred rokom som absolvovala laparoskopiu a výsledok bol že nemôžem otehotnieť prirodzene.no teraz mám noveho priateľa a máme nechraneny sex.No tento mesiac som mala menstruaciu 4dni a strašne slabú,mám pocit že som stale unavená a jem veci co som nejedavala.môže byť že po tej laparoskopii sa dalo všetko do poriadku? Alebo to môže byť zmenou prostredia?už 2a pol mesiaca sme na Ibize.ďakujem za každu radu.

monicka79
30. jún 2013

@miska.003 môže to byť aj zmenou partnera, poznám dve ženy, čo nemohli roky otehotnieť a zmenili partnera a podarilo sa 🙂

miska.003
autor
1. júl 2013

ale lekár tvrdí že prirodzene to nepôjde...je teda možné že aj napriek diagnóze ktoru mám môžem otehotnieť?mala som zrasty ale tie mi odstránili...najhoršie je že niesom na sk...ale ak zajtra budú na tehu teste dve // tak sa asi zbláznim 😀 😝 od radosti samozrejme...a ďakujem za reakciu

monicka79
1. júl 2013

@miska.003 všetko je možné, aj tie dotyčné, čo poznám boli aj na umelom, lebo im povedali že nebudú môcť mať normálne, jedna skúsila umelé, ale neudržalo sa, potom rozvod, neskôr nový partner a otehotnela normálne, všetko je možné a pritom s bývalým manželom bola 10 rokov 😀

miska.003
autor
2. júl 2013

Ďakujem ale vyšla len jedna / :(.....ale skúšať môžme ďalej 🙂 nádej umiera posledna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre