Slabá druhá čiarka na teste. Môže Mamatest klamať?

nikola81
13. jan 2013

Ahojte baby..citam diskusie a net od vrchu po spodok uz tyzden, ale neviem ci sa niekto vyskytol v podobnej situacii ako som teraz ja. Takze 8 rokov sa snazim otehotniet. Mam za sebou uz vsetko aj IVF aj KET. Chodim do CAR v Martine. V decembri som zacala znova po rokoch liecbu Clostilbegytom. Bola mi robena folikulometria a nasledne pichnuty pregnyl 26.12.. Prvy tehu test som si robila 8.1. bol pozitivny...taky duuusik, dalsi 10.1 tiez duuusik, obidva to boli mamatesty 10-kove. Vcera som si rano urobila dva inych znaciek, obidva negativne. Dnes rano znova mamatest kazetovy a je tam zasa duuuusik. Bola som aj na sono, nic nebolo vidno, len to, ze sliznica ma 11mm a v pravo prasknuty folikul 19,8mm. Myslite za ma tie mamatesty klamu? Alebo moze ist o tehotenstvo len HCG je stale slabe? Dakujem vam za pomoc

marduliena
13. jan 2013

Ja mam 3 deti a testy som mala pri každom druha čiarka slabá,robila som si viacere testy ale na každom som mala druhu čiarku slabučku.ked som bola na sone nebolo ešte nič vidiet mala som prísť o 3 týždne a mala som potvrdene tehotenstvo.takže môže isť aj o tehotenstvo

matonka26
13. jan 2013

ja som takisto mala druhu ciarku slabucku a tehu bolo potvrdene az v 8.tyzdni,kedy uz bolo vidiet fazulku,takze mohlo by byt 🙂 drzim palce 🙂

piacere
13. jan 2013

hm... prvý test si si robila 8.1. - duch, dnes 13.1 - zase duch. To už je 5 dní, tam by už mal byť vidieť rozdiel, ak by hcg stúpalo správne. Tu ti dá jasnú odpoveď už len kontrolovanie hcg z krvi a opakovaný utz.
Držím palce 😉

michaela80
13. jan 2013

Ak si mala pregnyl tak ducha mas vdaka nemu , kezde pregynl je vlastne HCG ...

vtomka
13. jan 2013

tiez som mala druhu ciarku slabulilinku,aj v prvom pripade,ked lekar na sone nevidel nic a nakoniec sa zial jednalo o mimomaternicove tehotenstvo a potom vdakabohu aj druhy raz,ked sa mi z miniaturneho pruzku ,ktoremu som pre jeho intenzitu nedoverovala ani ja,narodilo uzasne babatko,takze drzim prsty 😉

trish31
13. jan 2013

Ja som mala ducha dvakrat na mamateste na ostatnych nic a tehotna som nebola

henrietag
13. jan 2013

@nikola81 HCG je najsilnejsie skoro rano ... skuste si test urobit rano ale tak myslim si ze tehotnej je test robit opakovane zbytočne 😀 gratulujem

mamicka70
13. jan 2013

ja som tak mala jedna slaba druha silna a som bola tehotna

katkarv
13. jan 2013

ja si nepamatam presne znacku,ale duchov som mala aj ked som nebola tehotna,cize ked nesilnie tak asi tehu niesi ☹

nili
13. jan 2013

@nikola81 Tiez som mala druhu ciarku velmi slabu, spravila som si aspon 6 ks ... skus si tiez odmerat bazalnu teplotu. Ja som vedela, ze som tehotna, mne bolo nenormalne zle od prvej chvile. Drzim palce!!!!!!!

ivana919
13. jan 2013

ano, bola som ten isty pripad, urcite si tehotna 🙂) blahozelam

janaalzbeta
13. jan 2013

ja som tak mala a bolo mimi 😝 .............všetkých 5 testov mi tak ukázalo................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sofia244
13. jan 2013

ja som bola v 3 mesiaci a uz som vedela ze som tehotna ale chcela som vidiet na teste dve ciarky tak ze som si ho urobila. Urobila som si dost testou a ani jeden mi neukazal ze som tehotna a uz 20 mesiacov mame dcerku)))

hencidlo
13. jan 2013

nechcem kazit radost, ja som mala tiez duchov ale bolo to len biochemicke tehotenstvo ☹

liwqa
13. jan 2013

Presne tak som mala duchov na teste, robila som si behom tyzdna 6 inej znacky. Nakoniec mi poradili ten digitalny a ten mi ukazal ze som v 4-5 tt. A bola som... Drzim silno prsty aby ti to vyslo... A btw na sone mi ukazalo az v 8 tt myslim, ked som bola prvykrat tak nic... Drz sa

azbestica
6. feb 2013

preco jej hovorite ze je tehotna???? ved to nemozte vediet....bude zbytocne smutna, ak nie je....nech ide na krv

bubu4125
6. feb 2013

ja som mala tiež duchov, a predsa to tak nebolo....istota je dr a odber krvi...

bamby78
6. feb 2013

Ahoj, ja som mala tiez ducha, ale tak slabuckeho, ze som nevedela, ci si to len nedomyslam 😀 Pre istotu som si na druhy den kupila digitalny test a ten mi to uz jasne vypisal 🙂 bolo tam + (1-2) 2dni nato som sla doktorovi, no ten nic nevidel, tiz len zvacsenu sliznicu... Objednal ma za tyzden a tam uz bola machulka 😀 takze odporucam digitalny testik, mne vysiel uplne presne 😉

maca1207
7. feb 2013

ja som si robila rapid,tam som mala jednu ciarku,urobila som si mamatest a tam duch🙂zasla som k zenskej a ta mi potvrdila krasnu graviditu🙂tak drzim prstiky,nech to tehulkovanie vyjde;)

mojedieta
8. feb 2013

Ahoj. Tiež sa mi to moc nezdá že najskôr máš duchov a potom nie. Ale myslím že šanca tam je. Doporučujem doktora aj keď ja tam tiež nerada chodim 🙂
Ja mám zase taký problém že mi mešká 6-7 dní a v čase keď som mala dostať tak som mala len výtok ako pri ovulacii. Teraz taký do biela, je ho máličko. Každý večer ma ale 10 min pobolieva podbrusko mierne ako by mala uz prísť a nič. Dnes ráno som robila test a negatív. Čo si o tom myslíte? Zle mi neni len som unavená ale to je nomal. Ďakujem

nunka166
8. feb 2013

Ja som si robila dve testy .. jeden mi ukázal slabučku čiarku nato som dostala krámy..a ten druhy o týžden nato a nič mi neukazalo.. a teraz neviem nesom si istá čo a ako... ale už druhý týžden ma pobolieva v podbrušku a pred tými krámamy ma neskutočne boleli prsia to sa mi ešte nikdy nestalo ani dotknuť som sa ich nemohla..a vkuse ma oblieva horučava... myslíte si že som v tom či?? potrebujem radu dakujem

mon777
6. mar 2013

Ja uz neviem, ci testim verit. Kedysi som testovala takmer kazdy den od mozneho otehu a na vsetkych som mala dusikov. Na mamatestoch, na clearblue, na babytestoch... proste stane slaba druha ciarka a potom sum kramy jak keby svinu zarezali ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre