Slabá druhá čiarka na teste a menzes

mimib_21
7. máj 2022

Ahojte babule, chcem sa Vás spýtať, už neviem čo si mám o tom myslieť. Menzes mám pravidelný no aj tak mi vychádzajú už 2 týždne pozitívne testy teda tá druhá čiarka na teste je veľmi slabo vidno, vyzerá ako duch, tak neviem či sa to dá považovať za pozitívny test. Bola som aj u svojho gynekologa ktorý mi povedal že na sone nič nie je vidno a tým pádom podľa neho tehotná nie som. No aj tak veľmi často chodím na wc, pichá ma v podbrušku asi 5 dní, hrozne ma bolia kríže. Myslíte že môžem byť tehotná aj napriek menzesu a sona kde nie je nič vidno?

anjelicek26
7. máj 2022

Bohuzial je viacero dovodov slabej ciarky na teste - od rakoviny cez cystu po skoru menopauzu, kde to hcg je na urovni 5-10, zavisi od citliveho testu... na sone nema lekar sancu nic vediet pod hcg 1000 a to by test svietil ako vianocny stromcek... cystu nevidel? To by vzhladom na symptomy najviac davalo zmysel...

18dada18
7. máj 2022

Krv na HCG lekar odobral? Ja by som na jeho mieste bola v pozore, pozitívne testy, bolesť brucha, krvácanie, z toho môže byt aj mimomaternicové tehotenstvo a to je dost nebezpečné. 😔

diaalex
7. máj 2022

@mimib_21 po 5 dňoch od chýbajúcej ms by si už mala mať jasné //… inak to môže byť cysta alebo zápal… tehotenstvo si mozes namyslat

sense
7. máj 2022

@mimib_21 daj foto testu, ale sú testy kt duchu ju... A ženy tehu nie sú.... Alebo skus digitálny test

mimib_21
autor
7. máj 2022
sense
7. máj 2022

@mimib_21 v limite ci po zaschnutí? Sk v limite správ si digitálny clearblue. Aj keď teda ak by si bola tehu čiarky by ti počas tých dvoch týždňov tmavli. Ak sú stále rovnaké tehotna pravdepodobne nebudeš

mimib_21
autor
7. máj 2022

@sense hej bolo to v limite a digitálny mi vychádza negatívny

ailiba
7. máj 2022

@mimib_21 ak ti uz 2 tyzdne vychadzaju rovnako slabe tehu testy, tak to nebude urcite normalne tehotenstvo. Bolo by dobre ist opat ku gynekologovi na hcg, nieco sa asi deje.

kayyaa
7. máj 2022

@mimib_21 toto nie je ciarka, to je kanalik... niektore testy to skratka robia. Test je negativny.

mimib_21
autor
7. máj 2022

@kayyaa o tom som už tiež počula ale aby to spravilo 6 testov po sebe? To sa mi nezdá

sense
7. máj 2022

@mimib_21 tak to nebude tehu, ... vela testov robi taketo ciarky, prednedavnom tu davala jedna dievcina test kt jej podobnu ciarku ukazal aj test namoceny v kole

mimib_21
autor
11. máj 2022

@sense v nedeľu mi skončil menzes, dnes som si robila test a ukázal mi takto

sense
11. máj 2022

@mimib_21 zavolaj lekárke a nechaj si urobiť krvný test. Možno si tehu a možno si mala biochemické,

majuskasediva575
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majuskasediva575
20. nov 2023

Ahojte co hovorite na toto?

ailiba
20. nov 2023

@majuskasediva575 no.... Pozitivny😉... Gratulujem. To uz nie je duch🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre