Slabá druhá čiarka na teste a bolesť pŕs

kely96
12. nov 2013

ahojte baby ....dnes som si robila prvykrat tes a vysli mi 2 ciarocky len ta druha je upne slabucka ..dvovod bol bolesti v podbrusku a prs... neviem co si mam teraz mysliet PORADTE ????mrchu mam dostat v pondelok

zuzinka1989
12. nov 2013

skus dat fotku.... aka je slabucka 🙂 a kolky dc si?
@kely96

kely96
autor
12. nov 2013

vies mam problem ze som na mobile v praci a nemam ako dat fotku a co to je DC neviem som tuna nova 😉

zuzinka1989
12. nov 2013

@kely96 dc je den cyklu 🙂
a je to len duch, alebo to naozaj je ciarka, riadne viditelna, len slabsia?

kely96
autor
12. nov 2013

no je tak slabucko viditelna ....http://static0.asmira.com/photo/56/331556/forum...
pozri si tieto testy to niesu moje ale moja ciarka vyzera asi tak ako na tom prvom teste ... co je na tom obrazku ????

zuzinka1989
12. nov 2013

@kely96 teda tie slabucke? ak az take slabucke, tak mozes, aj nemusis byt tehu 🙂 takych dusikov mi ukazalo hocikedy 🙂 ale mas este pred ms...ono najlepsie je testovat aspon v den ocakavanej ms, alebo uz vtedy, ked meska... neostava ti teda asi nic ine, iba pekne pockat a otestovat neskor...a drzim palce 🙂 nech to dopadne tak, ako si zelas 🙂

kely96
autor
12. nov 2013

Dakujm za radu .... Dufame ze nam to vide 😉 tak do pondelka pockam :D

bosoriak
12. nov 2013

@kely96 A o co ide? Ak mas slabucku ciarku, tak si velmi pravdepodobne tehotna. Akakolvek ciarka znamena, ze mas v krvi hcg hormon a ten sa vylucuje iba v pripade tehotenstva (a liecby neplodnosti specialnymi liekmi.)

kely96
autor
12. nov 2013

tak to je pekna sprava dakujem VAm ...:P dufajme ze mi to v pondelok dr. potvrdi :D

el6
13. nov 2013

aj ja som take mala pri prvej dcerke🙂 drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre