Slabá čiarka na teste

liv_94
30. aug 2018

Ahojte zeny mam 7 mesacne babo po 600 nedeli prisla ms raz a odvtedy nie ale zrejme koli tomu ze kojim ...no ale kedze uz cca 2 tyzdne ma pobolieva podbrusko a krize najprv som si myslela ze sa mi rozbehne ale som unavenejsia mam zaludok na vode a mam kremovy vytok bez zapachu a palenia aky som mala v tehu ... tak som si skusila spravit test ... s muzom sme mali sex len raz a to 12.8 od sexu je to 17 dni kedze nemam ms neviem ani kedy mohla byt ovu ale spermie sa udrzia aj 5 dni cca tak neviem ale na teste sa mi objabila druha slabucka ale je tam lenze prvy test (prva foto) je z 24.8 a druhy z dnes 30.8 a ciarka je rovnako slaba.. ja ju vidim volnym okom na fotke mozno nie je az tak dobre vidiet
Co si o tom myslite ? Mala to niektora z vas a ako to dopadlo ?dakujem

blanka1011
30. aug 2018

na tej prvej nevidím nič a na tej druhej takú som mala aj ja a a bola som tehu

kika6956
31. aug 2018

Na tej druhej je trochu vidiet nieco. Moja mamina tiez kojila a nemala ms a mam sestru o 11mesiacou mladsiu😊

laladua
31. aug 2018

Na prvej nie je nic moc vidno ale na tej druhej ked sa zadivam tak vidim druhu ciarku. Mohla by si byt tehotna ved po porode je velka sanca, ze znova otehotnies. Pockaj zase par dni a sprav si dalsi test alebo chod k doktorovi nech ti zoberu krv.

ujaju
31. aug 2018

na tej druhej fotke je trošku vidno takú slabulinkú čiarku ale tiež mám kamošku čo mala takú slabú na začiatku a bola tehotná. len teraz zostáva iba čakať či bude čiarka tmavšia o pár dní alebo nie

simonkaa27
31. aug 2018

@liv_94 je to realne ze budes hned po porode tehotna 🙂 Zopakuj test o par dni ale tiez si myslim, ze babatko cakas 🙂

rucka77
31. aug 2018

Sú také kadejaké tie testy takže najlepšie by ale asi bolo ísť na krv k doktorovi. Ale pozerám, že tie testy sú ešte aj rôznej značky takže aj tam môže byť problém. Sprav si ešte jeden takej značky ako ti vyšiel ten pozitívny

renimac
31. aug 2018

Ja som mala takéto testy od pôrodu neplánovane už 2x, zrejme biochemické, veľmi často kojim. Aj keď druhému sa nebránime vôbec.

liv_94
autor
31. aug 2018

Dakujem za odpovede skusila som dnes rano tej istej znacky kedze vcerajsi bol robeny poobedea tu je na porovnanie horny je z dnes rana a spodny vcerajsi tak ja uz nechapem absolutne 🙈 jedna foto trochu upravena a druha origos ale aj na tej vidim a nazivo tiez lenze mi to nejde do hlavy ked sex sme mali 12.8 len

nika4495
31. aug 2018

No neviem ja tam nevidím nič asi som slepá alebo je to zlá fotka 🙂 zajdi k doktorovi a uvidíš 🙂

jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zeytin
31. aug 2018

Zlaticko, chyta ta panika? Uplne ti rozumiem, ja som otehotnela presne tak ako ty, ked mala prva dcerka 7 mesiacov. Mam medzi dievcatami rozdiel 16 mesiacov. Chcem ta povzbudit, je to to najlepsie, co sa ti mohlo stat, pocas jednej materskej budes mat dve deticky, ktore si budu uzasne rozumiet. Da sa to zvladnut, chce to organizaciu a silne nervy. Posielam ti vela sily!!!!

kukucka26
1. sep 2018

Test di zopakuj ale az o 4az5 dni zbytocne hned rano kazde dva dni stupa hormon dvojnasobne tak nestresuj skus o tri dni a uvidis a k lekarogi jr tiez skoro

adulienka11
1. sep 2018

Nic tam nieje

deni73
1. sep 2018

Negatívny test, ale to "600 nedelie" ma pobavilo....

ink
9. sep 2018

Ahoj, no ako to celé dopadlo?

kvecinka321
21. sep 2018

Baby vidíte tam niečo? Mne sa tam čosi marí aj to tak uschlo... som 11dpo a cely deň som bola preč a aj som dosť pila až neskoro ma napadlo večer že urobiť test..

dola23
18. dec 2018

Toto su moje tesy. Horny robeny rano, spodny vecer. MS mam dostat o 3 dni. Co tam vidite? To cakanie je sialene ☺️

zazulkaa
11. feb 2019

Dobre ránko, robila som si dnes ten, mešká mi dva dni ms. Myslíte, že...?

dola23
11. feb 2019

@zazulkaa jasnee pozitivny

miskasiva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskasiva
19. mar 2019

Ahojte vidíte tam niečo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre