Slabá čiarka na teste

4katarinakralova5
29. aug 2013

Ahojte. Mam taky problem. 14.8. som mala nech.styk s manzelom. dnes som si robila test a...pokial test nasiakuje mocom tak mi ukazuje druhu ciarku,ale slabulinku,ale ako uz schne tak druha ciarka zmizne :-/ asi to nebude tehu,ci? dakujem za odpovede 🙂

4katarinakralova5
autor
29. aug 2013

ziadne,podobne skusenosti nemate?

yuuki
29. aug 2013

ja som si včera robila.. a nabehla mi hneď druhá čiarka slabulilinká 🙂 no po nejakej polhodine ju skoro nebolo vidieť ale bola tam .. bola tam aspoň tie tri minúty? 🙂 ... skús si urobiť aj zajtra 🙂

yuuki
29. aug 2013

a nejake príznaky cítiš ? 😉

4katarinakralova5
autor
29. aug 2013

prsia mam trosku napate,ale tie som ani pri prvom necitila,ale inak nic take...ked zaschne uplne tak ju nevidno,uz som s toho jelen. 🙂

nikuska265
29. aug 2013

počkaj ešte pár dní. kedy máš dostať mrchu? ono sa to moc neoplatí robiť si testy ešte pred tým, než bude mrcha aspoň pár dní meškať. ale veľa šťastia prajem, nech to dopadne podľa tvojich predstáv 🙂

4katarinakralova5
autor
29. aug 2013

no mrcha bola 24.8. prvy den slabsie krvacanie a potom uz len spinenie,tak som s toho preto zmatena

anjelik0912
29. aug 2013

pockaj par dni a test zopakuj niektore zeny aj ked su tehotne môzu mat slabu ako keby menstruaciu ja som ju nemala ale stava sa to casto takze pockaj a potom daj vediet vela stastia prajem 😀

4katarinakralova5
autor
29. aug 2013

dakujem za odpovede,a a dufam ze tam budu // 🙂

milota164
29. aug 2013

este pockaj a sprav si znovu , podla mna si robila skoro

extrem000
30. aug 2013

ja mám tiež podobný problém, testy som si robila tri, no vidiet ducha, krámy som dostala, ale nikdy som ich nemala ako teraz jeden a pol dna a už mi končili. Nechránený sme boli aj 16.8., takže milota 164 aj premna je to dost skoro? či ako mám tomu rozumiet, lebo dajaké príznaky ja tiež mám a neviem, či mám ešte testnut, alebo sa nato už vykašlat, no je to pre ženu onervy, ked stále nievie, načom je.

awalancha3
31. aug 2013

.....nie ste v takejto situacii stale, tych par euro obetujte na mamatest, a nemusite tu riesit vase hypotezy, ktore aj tak nikto teoreticky za vas nevyriesi............samozrejme, zelam aby to boli //

4katarinakralova5
autor
1. sep 2013

ja ked som si kupovala testy,tak som chcela mamatest,ale u nas ho nikde akosi nemozem kupit :-/ vacsinou rapiclear. ale co som testovala tak to som si kupila testy tu na MK,su to lacne testy...ja som si robila este test 16DPO a stale rovnako ako som pisala,tak neviem ci s toho co bude ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre