Slabá čiarka na teste

valerie1618
6. okt 2023

Ahojte, s manželom sa snažíme o dieťa už približne od decembra 2022. Dnes som 11 DPO, cca 5 dní pred očakávanou menštruáciou. Vyšiel mi takýto test (v časovom limite) - čo myslíte? Jedná sa o tehotenstvo? Včera som si tiež robila test, čiarka sa zobrazila, ale bola slabšia.

smejko47
6. okt 2023

Ja si myslím že toto je už normálna čiarka žiaden duch 🙂 toto bol môj 5 dni do ms a som v 16 týždni 🤗 držím palce

valerie1618
autor
6. okt 2023

@smejko47 Ďakujem pekne za odpoveď a držím palce 🙂

luciah187
6. okt 2023

@valerie1618 ano gratulujem

anjelicek26
6. okt 2023

To je pekna ciarka, kludne mozeme pogratulovat. V juni bude letne babatko 🙂

bejbs123
6. okt 2023

@valerie1618 to je pekna ciarka gratulujem

ivkav5
6. okt 2023

@valerie1618 gratulujeeem🥳🥳🙏

valerie1618
autor
6. okt 2023

Ďakujem vám za odpovede, už v máji som mala takýto pozitívny test, ale takáto čiarka sa mi ukázala až v deň očakávanej menštruácie a potom po dvoch týždňoch som to dostala :( kiežby to teraz naozaj vyšlo….

ivkav5
6. okt 2023

@valerie1618 držim veľmi palcee 🙏 verím, že tentokrat to výjde🙏😊

maryetta
6. okt 2023

No vyzera to ze ano. Skus potom v den ms. To uz budu kolajnice ak to vyslo 😉 mozno to bude dievcatko 😉

ivkav5
6. okt 2023

@maryetta inaak toto hovorili aj mne na začiatku, prečoo sa to tak hovorii? S tými dievčatkami?🙏

valerie1618
autor
6. okt 2023

@maryetta Určite budem skúšať každý deň a kochať sa 😁

luciah187
6. okt 2023

@ivkav5 aj mna by zaujimalo @maryetta

maryetta
6. okt 2023

@ivkav5
@luciah187 neviem. Hovori sa ze dievcenska spermia sa ujme krátko pred obulaciou. Ze dlhsie vydrzi-lepsie prostredie.
A chlapcenska pocas ovulacie. Teda kym sa uhniezdi a vsetko okolo tak to par dni trva. A preto ciarka nemusi ukazat hned v den meskania.
Teda nam to vyslo podla toho. Mame chlapec-test ukazal snad az po tyzdni meskania.
Potom mame dievca-tam boli kolajnice uz 2dni pred ms.
Tak mame chlapca. testovala som na 5.den meskania a bolo pekne vidiet.
Teraz cakame dievcatko a to tiez uz ked meskala ms tak boli riadne kolajnice. A viem ze naposledy som s muzom bola 4dni pred ovulaciou. Takze to aj sedi. Dokonca aj termin podla utz je 3dni skor.

valerie1618
autor
6. okt 2023

Ahojte, práve som si na intímnej vložke našla hnedý výtok, trošku. Nakoľko už mám pozitívny test, na implantačné krvácanie je už asi neskoro, čo myslite?

ivkav5
6. okt 2023

@maryetta ďakujemee za vysvetlenie a skúsenosti 🙏😊
No dám potom vedieť aj ja, či to bdue babaa keďže 6 dní pred MS mi už test ukazal krásne čiarky

ivkav5
6. okt 2023

@valerie1618 kľudne to môže byť uhniezďovanie, špinenie v čase očakávanej MS, špinenie napr. po sexe? Môže byť veľa dôvodov..

smejko47
6. okt 2023

@valerie1618 ja som mala v deň kedy mala prísť ms takisto aj s krvou.

valerie1618
autor
8. okt 2023

Ahojte, pokračujem takto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre