Slabá čiarka na teste

nazornatest
20. apr 2023

Ahojte pred dvoma dňami som si urobila test na ktorom bola slabá čiarka dnes zas…som tehotna?

sajmonka_1216
20. apr 2023

asi skôr kanálik, za dva dni by mal zosilnieť :/ kedy mala byť ms?

anjelicek26
20. apr 2023

ja tam nic nevidim :(

janetinka27
20. apr 2023

@nazornatest tazko povedat, uvidis, teraz sa z toho neda nic vycitat. nieco slabe tam je, ja som nikdy takyto viditelny znak na teste nemala. mozno kanalik, mozno buduci duch

marinecka95
20. apr 2023

Ja mám tiež dnes slabé čiarky, testujem kvôli nasadeniu liečby. Testovala som ale pepinom, mamatestom a viem, že niekomu duchuju. Aj keď mne nikdy, uvidíme ďalej

ankare
20. apr 2023

@nazornatest mešká Ti už menzes?

floki1994
20. apr 2023

@nazornatest podla mna je negativny :/

sense
20. apr 2023

Nic nevidim. Chapem tuzbu po dietati, ale testovanim pred ms nic neurychlis. A mozno akurat uskodis psychike

nazornatest
autor
20. apr 2023

@ankare zatiaľ nie

nazornatest
autor
20. apr 2023

@ankare ešte mam takmer týždeň pred menzesom

ankare
20. apr 2023

@nazornatest testuj sa,až keď Ti meska

bejbs123
20. apr 2023

Nie je tam nic,test je negativny

natali1991
20. apr 2023

@nazornatest a kde je ta slaba ciarka ???

pat_pet
21. apr 2023

Aj mne vyšla slabá čiarka ( na foto je este bledsia)..menzes by som mala dostať zajtra. Nevydržala som a spravila som skôr. Teraz začína mierny stres na koľko som v januári podstúpila kyret MA v zaciatku 9tt pričom som mala byt pomaly v 11tt... 😔

tehotna40
22. apr 2023

Mala som tento test silnejsi a tehotná som nebola, ale držím palce

pat_pet
23. apr 2023

@tehotna40
Ja to tiež tak beriem, že sa uvidí ešte cez týždeň. Včera mala prísť mrcha, zatiaľ nič. Začiatkom týždňa mam v plane tiež sa otestovať.

tehotna40
23. apr 2023

@pat_pet držím palce, viem aké je to čakanie

nazornatest
autor
23. apr 2023

@pat_pet ja to mám tak isto dnes mi mala prísť mrcha a nič..namiesto toho biely/vodnaty vytok tak uvidíme prsia ma bolia tak že mi je až do plaču ak nič tak o dáke 2-3dni plánujem testovať zas…daj vedieť ako si dopadla držím palčeky😊

pat_pet
23. apr 2023

@nazornatest
Určite dám vedieť,,, snáď už len dobre bude.
Vieš co mňa prsia nebolia, čo ma aj desí. Nakoľko predchádzajúce tehotenstvo som začínala s tým po 2dnovom meskani veľké bolesti, ale teraz nič. Teraz mi skôr býva na zvracanie hocikedy počas dna. Neviem , mam dosť strach po predchádzajúcej skúsenosti 😔
Keď máš poz. Test ti gratulujem, tiež čakám info o tie tri dni ako si dopadla. Držím ti päste 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre