Slabá čiarka na tehotenskom teste

zuzulienka7784
27. sep 2017

Ahojte babuľky čo si myslíte?čítala som toľko článkov o tom v júli som potratila v 6 týždni 😢 mešká mi menštruácia 5 deň mám 28 dňový cyklus robila som si už 3 testy na každej tkz.duch čo si myslíte?nechcem sa tešiť predčasne

jaruskatt
27. sep 2017

@zuzulienka7784 podľa mňa je to celkom pekná čiarka. odporúča sa skúsiť o 2 dni... ja by som skúsila už zajtra 🙂 a prípadne poobede. Ja som mala poobede silnejšiu ako ráno 😉 Mala by silnieť

ferala
27. sep 2017

No čiarku tam je celkom pekne vidno takže by si asi mala byť tehotná ale presne ti to povie iba doktor tak potom treba aj tam zájsť a rob si ešte nejaký týždeň ráno testy a uvidíš či bude čiarka silnejšia 🙂

zuzulienka7784
autor
27. sep 2017

@jaruskatt velmi by som chcela keby silnela volala som aj gynekologičke ale dnes ma voľno tak skúsim zajtra 🙄 ešte mam jeden test tak skúsim buď poobede alebo zajtra ráno

jaruskatt
27. sep 2017

@zuzulienka7784 podľa mna je ísť k dr. ešte skoro... stačí až po 5.tt, kedy bude vidieť aj srdiečko

zuzulienka7784
autor
27. sep 2017

@jaruskatt tiež si myslim že je skoro ale s krvi by asi lepšie bolo vidieť či som tehotná alebo nie mám jedno úspešne tehotenstvo za sebou má už 13 rokov druhé som v júli potratila v 6tt tak len kvôli tomu či je všetko ok 😒

xxxxxnnnnn
27. sep 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

osky
27. sep 2017

@zuzulienka7784
Toto je jednoznacne pozitivny test.
A keby si hore pod lupou trochu hladala tak taky hto tem je tu zs posledny mesiac neurekom-nic v zlom.ale milion rovnakych tem!!

zuzulienka7784
autor
27. sep 2017

@osky nevšimla som si som tu krátko

zuzulienka7784
autor
27. sep 2017

@xxxxxnnnnn ďakujem vložím 👍

nika898
27. sep 2017

@zuzulienka7784 podla mna je to pozitivne a ja by som isla k doktrovi aby to pozrel aj z krvi kedze si potratila podla mna by ti hnet preventivne duphaston. Drzim palce aby ti to tento krat vyslo 😉

jeltica
27. sep 2017

Ja by som povedala, ze budes tehotna. No mozem sa aj mylit. Aby si mala proste istotu, tak by si mala zajst na gyndu, tam ti to uz povedia isto a mala by si vziat aj testy so sebou😉

nicol_ka55
27. sep 2017

Skor by som ten druhy test urobila az zatra alebo pozajtra rano, dneska uz silnejsia nebude 🙂 Ale je ju vidno takze nadej tu je

sadika
27. sep 2017

@nika898 duphaston nie je liek na vsetko, niekomu naopak sposobi potrat, lebo upchava cievy.

nika898
27. sep 2017

@sadika tak to uz zalezi na doktorovi ja som kvoli tomu pri prvom tehotenstve brala utrogestan. Ja len viem ze v takychto situaciach ho niektori lekari predpisuju.

zuzulienka7784
autor
27. sep 2017

Ďakujem babebky za rady zajtra skúsim ešte jeden v piatok idem ku gynekologičke tak uvidim čo povie 😲

sadika
27. sep 2017

@nika898 len doktori ho predpisuju ako cukriky. Mne po MA v dalsom tehotenstve doktorka na pohotovosti dala duphaston. Bola som tam s bolestou v podbrusku kt. trvala 2 dni. Ze po potrate pre istotu...potom ked som bola u svojho mi ho kazal hned vysadit. Ze narobi viac skody ako osohu.

nika898
28. sep 2017

@sadika to je pravda, ale ako som uz pisala zalezi od doktora. Niektory sa tym chrania aby sa potom pacientky nemohli stazovat ze lekar nespravil vsetko. Bohuzial je taka doba ze ked nejaka mamicka ktora bohuzial potrati napise na MK ze potratila a doktor jej nedal ziadne lieky tak sa najde minimalne jedna ktora jej povie ze lekar pochybil a to staci nato aby bola staznost na svete. Vzdy je tu dake riziko ale pokial je zena zdravotne v poriadku tak si myslim ze lieky na udrzanie tehotenstva su na mieste.

evelin1002
7. máj 2020

Ahojte neviem ako to tu funguje ale chcela by som vediet podla vasich skusenosti ci nieco vidite alebo si len namyslam

sakajuca56
20. máj 2020

Som podľa vás tehotná ? Strašne sa bojím keďže mám strašne bolesti brucha nechutí mi jesť áno nič test som si robila pondelok

evelin1002
20. máj 2020

@sakajuca56 ahoj a test bol pozitivny? Ja som tehotna asi taky tyzden ale bolesti nemam ziadne. Nekrvacas?

verus881
28. sep 2020

Ahojte zienky prosiim poraďte mi..
Meška mi menštruácia uz 2 týždne .Robila som si test a je tam len jedna a fakt že slabá čiarka.Chute do jedla mám a dosť často som hladná.Som zdravá nemám žiadny iný problém .Ale pobolieva ma na ľavej strane v podbrušku..

wladus
19. jan 2021

Co to znamena ? Vidite tam nieco ?

simonka997
28. jan 2021

@verus881 ja mam tiez Taki pripad ze som robil a test a je druha ciarka uplne slabunku skoro neviditelna ale prave sa chistam k dochtorovi tak uvidim Co mi povie

wladus
30. jan 2021

@simonka997 daj nam potom vediet co povedal doktor

simonka997
30. jan 2021

@wladus, @verus881 ahojte babule tak ja som Bola a povedal ze mi hodnoti v krvi klesli tak ze to nieje tehotenstvo 😔 tak dajte vediet ako ste na Tom vy zatial PA

wladus
31. jan 2021

@simonka997 ja idem az 17 teho febtuara lebo nerobi tak dam vediet zatial mrcha neprisla ale bolesti v bruchu mam

simonka997
1. feb 2021

@wladus tak drzim place teda nech to dobre dopadne 😊

kika__23
5. feb 2021

Ahojte, čo myslíte ? 🙂, máte s tým skúsenosť?

wladus
8. feb 2021

@kika__23 ahoj ano mam skusenosti s takou slabou ciarkou mala.som ju aj ja ...a teraz uz dva tyzdne a menstruacia nikde ..o tyzden idem k lekarovi tak uvidime

paulinaguz
15. júl 2021

Zdravím baby potrebovala by som pomôcť ..... myslite si že čakám bábätko ? Hrozné potrebujem radu s priateľom sa už dlhšie snažíme o maličké a dnes poobede som si urobila test a vyšiel takýto ďakujem za každú odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre