Slabá čiarka na tehotenskom teste

domci12
8. aug 2021

Ahojte chcela by som spýtať meškala mi 2 dni menštruacia spravila som si test a je tam vidieť slabú čiarku no ale vcera mi menstruacia prišla a teras neviem čo robiť . Prikladám foto

miskamicha
9. aug 2021

@domci12 biochemicke? Alebo di tehotna a mas menstruaciu. Sprav test a uvidis ci ciarka silnie. Drzim palce!!!!

domci12
autor
9. aug 2021

@miskamicha no mam dosť silnú menštruáciu tak uvidíme 😊 a ďakujem

domci12
autor
9. aug 2021

@miskamicha a biochemické čo?

domci12
autor
9. aug 2021

@miskamicha a potom na druhý den som si spravila další test a nič nanom nebolo

domci12
autor
9. aug 2021

@miskamicha môžem si spravit test aj keď mam menzes?

julie19
9. aug 2021

Ja to vidím na biochemické tehotenstvo, proste sa oplodněné vajíčko neudržalo a odislo s ms... držím palce nabuduce 🙂 ... nám sa podarilo hned na další cyklus po biochemickom ;)

domci12
autor
9. aug 2021

@julie19 netreba ist aj doktorke ?

mikasz
9. aug 2021

@domci12 biochemicke tehotenstvo je pomerne caste. 30% tehotenstiev odchadza bezne s menstruaciou a 30% konci ako biochemicke tehotenstvo (do 5.-6.tt)
Keby si netestovala, tak ani nevies, ze sa nieco deje, len ms prisla s par dnovym meskanim.
Je to priroda, ked je embryo slabe alebo sa zle uhniezdi, tak skonci ako biochemicke. Menstruaciou sa teraz vycistis.
Drzim palce pri dalsom snazeni ✊🍀

julie19
9. aug 2021

@domci12 tak ako píše @mikasz ... manstruaciou sa vycustis a ides dalej ... kopec zien ani nevie ze mali biochemické tehu lebo začne ms skor ako testuju

mima172
9. aug 2021

@domci12 Tiež sa mi to stalo, moja gyn to označila ako skorý potrat/biochemické tehu. Stáva sa to často, keby si ženy nerobia testy, tak ani nevedia, že sa "niečo dialo". Držím palce, nech to nabudúce vyjde ✊✊

domci12
autor
9. aug 2021

@miskamicha takže uz netreba robit test teras

anjelicek26
9. aug 2021

Ako baby pisu, vyzera, ze sa pri uhniezdeni vajicka nieco pokazilo a odislo s menstruaciou. To je velmi caste, statisticky kazde tretie tehotenstvo tak skonci - vacsinou skor, ako si to zena vobec vsimne, ze meska (ak vobec meska) menstruacia... snazite sa o babo? Ked telo spoznalo hcg, je v dalsom cykle statisticky omnoho vyssia sanca, ze to vyjde...

sandra151
9. aug 2021

Určite zájdi za dr čo najskôr, môže to byť aj mimomaternicové a to nieje sranda. Kamarátka mala pozitívny test a krvácanie a bolo to ono

miskamicha
9. aug 2021

@domci12 tak ako pisu zienky vyssie, ked bol uz test negat, islo o biochemicke, asi geneticka chyba embrya a priroda to takto vyriesila. Po tejto menstruacii sa kludne snazte dalej 🙂 drzim palce!

erzi23
26. aug 2021

@domci12 Robila si si ešte test? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre