Slabá čiarka na 11. deň po Ovitrelle

23. máj 2021

Dobrý deň.
Prosím Vás chcem sa len poradiť a prečítať vaše všetky názory.
Som 11ty deň po pochnuti injekcie ovitrelle, pichol mi ju na 19DC a dnes som 30DC. Testy skúšam robit od piatku čiže od 9teho dňa pichnutia injekcie. A stále vidím slabú čiarku. Pošlem Vám foto 9teho a dnešného 11teho dňa po.
Myslite že to môže byt ešte ovitrelle? Alebo aký na to máte názor?

malinoismum
23. máj 2021

Cca 10 dni Od pichnutie je zbytočne testovať.
Netlac na pílu a radšej ešte dlhšie vydrž.
-Áno, môže to byt Ovitrelle a rovnako aj nemusí... 🤷🏻‍♀️

autor
23. máj 2021

@malinoismum ďakujem za odpoveď 😊 akože ten 9ty deň som vyskúšala zo zvedavosti lebo niekomu vyprchá z tela hneď aj do 5 dni a radili mi že mám skúsiť tak o 2 dni len stále ta slabá čiarka tam je a zdá sa mi oproti včerajšiemu dosť silnejšia ale stále to nemusí nič znamenať len som chcela počuť aj iné názory ako je ten môj 😊

mikasz
23. máj 2021

Naozaj tazko posudit, ci je to este ovitrelle, alebo to vyslo. Ja som napr.na 11den po ovitrelle mala test uplne biely a 3dni na to bola uz slaba ciarka, ktora kazdy den tmavla. Mysli aj na to, ze ovulacia nastava cca 36h po pichnuti ovitrelle a potom este nejaky cas trva kym sa vajicko oplodni, doputuje do maternice, zahniezdi a zacne produkovat HCG.
Takze moja rada, skus este pockat aspon 3dni a znovu otestuj, ideal pockaj na 12-14dni od ovu, t.j.14-16den po ovitrelle. Najkrajsie ciarky tobia mamatesty, maju vela farbiva

autor
23. máj 2021

@mikasz ďakujem pekne 😊 tak skúsim ešte o 3 dni 😊

anavianavi
23. máj 2021

Ja si myslim, ze je dost silna. Ovitrelle taky silny na 11. den mi nepasuje. Kazda sme vsak ina a aj testy. O 2 dni uvidis, ci silnie alebo bledne.

autor
23. máj 2021

@anavianavi toto sú moje testy od 9 - 11 dňa

autor
23. máj 2021

@anavianavi nie je to dobre vidno ale vrchný je 9Deň po pichnuti, 10ty a spodný 11ty-dnešný.

anavianavi
23. máj 2021

Z mojich skusenosti by som povedala, ze to je realna ciarka, nie zostatkova. Ved uvidis.

autor
23. máj 2021

@anavianavi ach kiežby ste mali pravdu. Uvidím zajtra ráno môžem poprípade poslať ako to dopadlo 😊

anavianavi
26. máj 2021

Ako to teda dopadlo.

autor
27. máj 2021

@anavianavi test je už silnejší a už mám 2 týždne po ovitrelle

malinoismum
27. máj 2021

... ;) Gratulujem 🖤
toto už nebude OVITRELLE - ale babatinko ♥️

hennyinnsbruck
27. máj 2021

Gratulujem 😍😍😍

autor
27. máj 2021

@malinoismum
@hennyinnsbruck máte pravdu 🥰 potvrdené ❤️❤️❤️

milka1988
12. jún 2021

Gratulujem 🙂 a inak prečo ste boli na iui? Podarilo sa hneď prvé? 🙂

autor
13. jún 2021

@milka1988 ďakujem 😊 my sme ešte neboli na iui my sme tam ešte len mali ísť a injekciu mi pichol gynekológ na prehliadke keď videl dominantný folikul a podarilo sa konečne po vyše 2 rokoch 🥰

milka1988
13. jún 2021

aha že len dal pregnyl a povedal ze sa mate snazit ? 🙂 tak to ste sa nacakali teda, my mame nase prve IUI za sebou ale verim ze to vyslo 🙂 musi ani si nepripustame zeby nevyslo

autor
13. jún 2021

@milka1988 ja som mala od decembra nasadený clostill a sledovaný cyklus. Ale nič nezaberalo tak ma poslal do CAR a tam sme to riešili asi od marca a išla som k svojmu na ročnú prehliadku a zbadal folikul tak mi pichol ovitrelle a podarilo sa 🙂 akurát cyklus bez liekov bez všetkého čerstvo po hyfosy ☺️

milka1988
13. jún 2021

Tak to super teda ❤️ Prirodzene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre